Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Zmiany w polskich zespołach: Supportu i Community Management.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    To co się stało to zasługa POLSKICH KRZYKACZY i KABELKÓW co to najpierw pisali skargi na BB_Naerjan, a jak ona odeszła (czyt została wymieniona na BB Penelope) która była dużo bardziej zdeterminowana do tępienia co po niektórych trendów pojawiających się na forum, to pisali skargi na nową BB, Na to wszystko nałożyło się odejście większej ilości modów, bunty nieprzychylne komentarze w kierunku producentów - stwierdzili że kolejna zmiana na jeszcze bardziej rygorystycznego BB nie ma sensu więc utną problem w zarodku i skasowali polskie forum.
    Tak więc teraz możemy chórem zakrzyknąć ZWYCIĘSTWO MAMY SWOJĄ WOLNOŚĆ SŁOWA - hehehehehehehe i podziękujmy wszystkim tym którzy dzielnie o to walczyli

Nie ma to nic wspólnego z kasą jak to myślą i piszą niektórzy bo tylko polskie powtórzę TYLKO POLSKIE forum zostało skasowane.
    Pool ogarnij się - co Ty człowieku piszesz i kim ty jesteś?

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Mnie zastanawia tylko jedno, skoro będzie support i forum angielskojęzyczne, to kto będzie moderował polski czat ??

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    pewnie nie będzie takowego, a jak będzie to będzie na nim wolna amerykanka
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Forum to rzecz zbędna jeśli gra by działała prawidłowo, ja pisze tylko jak nie mogę grać bo jest problem techniczny. Obejdę się bez.

Server
    CLA01
    pewnie szykują się do finansowego wsparcia Grecji - więc Polacy dadzą radę samotnie

Server
    CLA01
    taka ciekawostka:

http://pclab.pl/news64764.html

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mamrotek View Post
    Robią ciecia na wszystkim xD
    Ja tez oszczędzam xD

Server
    CLA01
    a gdzie mój post? jeszcze ostatnimi siły kasujecie ?

Server
    CLA01
    Ja widzę to nie co inaczej, brak forum oznacza brak możliwości wpływania na zmiany w grze, i gdzieś mam tą pseudo wolność słowa, gdzie oprócz chamstwa i jazdy a to po modach czy UBI nie było, post od posta się nakręcał wyzwiska zawieść miedzy graczami , dzika zazdrość itd. Jak na angielskim będziecie pisali takie same teksty to po banują was szybciej niż tutaj i się skończy(tyle ze w obcym języku trudniej szydzić i znaleźć pochlebców) ale życzę powodzenia.

Server
    CLA01
    Jaka tam możliwość wpływania na zmiany? Czym ty sie łudzisz? Nie było zgody użytkowników na limity gildii a i tak zrobili jak chcieli. Ludzie żądają potwierdzenia wydania pb, no i co? nic, dalej "nieostrożnie klikamy" (tzn, ja sie już nie daje okradać, utrzymuje bardzo niski limit pb na koncie i od maja przestałem zasilać konto w związku z tą sytuacją). Dalej. Mnóstwo propozycji, przychodzi kolejna wersja a tam totalnie co innego. Jazdy po modach nie widziałem, cała reszta sytuacji nie wzięła się znikąd. Od początku jak tylko sie zarejestrowałem obserwuje zachowania pracowników wpływające bardzo negatywnie na wizerunek tej firmy, choć w zasadzie nie wiem czy coś jest jeszcze w stanie zatrzeć te kiepskie wspomnienia z kontaktu z tą postprodukcją dobrego tytułu.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast