Results 1 to 5 of 5

Thread: Brak Zdolności

Perkuns's Avatar
    Server
    CLA01

Brak Zdolności

Witam!

Wysłałem zgłoszenie na support ale nie zaszkodzi zapytać również na Forum doświadczonych graczy. Moje pytanie jest następujące: Dlaczego Księga Zaklęć nie wykazuje w czasie bitwy zdolności Odsiecz, Zemsta oraz Kontruderzenie? Resetowałem dwukrotnie punkty zdolności i za każdym razem z 16 wybranych, trzech powyższych Księga nie wykazywała. Wykazuje jedynie 13 zdolności...

Proszę o pomoc....

Pozdrawiam!
    Gra jest darmowa. Granie już niekoniecznie

Server
    CLA01
    Cóż, to są umiejętności pasywne, kliknij prawym przyciskiem na jednostkę podczas walki to efekt powinieneś zobaczyć. Chciałeś to rzucać na kogoś? ^^

Perkuns's Avatar
    Server
    CLA01
    Chodzi o to, iż te zdolności nie są wykazywane w Księdze Zaklęć. Zatem na żadnym etapie bitwy nie jestem w stanie z nich skorzystać, bo ich po prostu nie ma.
    Powinny być wykazywane, bez względu na to, czy je zastosuję czy też nie...

Perkuns's Avatar
    Server
    CLA01
    Chyba już doszedłem do przyczyny tego stanu rzeczy. Wychodzi na to, że System Gry nakłada te Zdolności na jednostki niejako z automatu. Już bez dodatkowej interwencji gracza.
    I tym samym nie wykazuje ich w Księdze Zaklęć, ponieważ nie ma takiej potrzeby.
    Dzięki Zgritz za pomoc.

Pozdrawiam!

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    W opisie jest napisane że są aktywne w każdej walce, tak więc nie trzeba ich rzucać bo są aktywne z automatu, na tym polegają um. pasywne.
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani