Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 110

Thread: Nie świecący sie napis ,, graj ''

Nie świecący sie napis ,, graj ''

witam ! po wygenerowaniu kodu i wpisaniu go . wszytko szło pomyślnie gdz zamknołem ikonke że kod przyjęty , napis ,, graj ,, nieśwciał sie na pomaranczowo tak ja na zagranicznych serwach . a i za każdym razem gdzy sie loguje do gry wyświetla sie że jest błąd i zeby odświerzyć . Gdy odświerze gra działa ale napis ,, graj , nadal nie i niemoge rozpoczac . Co teraz ?

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj ArOo_,

prawdopodobnie trafiłeś na moment przerwy technicznej związanej z aktualizacją gry. Jeżeli problem się powtarza zgłoś go do naszej pomocy technicznej na stronie internetowej http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc-techniczna

Mam. Podobną sytuację po zalogowaniu nie mogę odpalić gry ponieważ pokazuje mi, że serwer jest wyłączony i tak mam nieprzerwanie od wczoraj.

Server
    CLA01
    Mi działa w Firefox spróbuj może i tobie w nim zadziała

mi nie działa na żadnej przeglądarka z zainstalowanym Flash Playerem 14.0.0.125 nie wiem o co chodzi proszę o pomoc ps.stan serwera jest na czerwono jak by był wyłączony

Wredna's Avatar
    U mnie to samo co i u powyższych osób, brak świecącego napisu graj i serwer wyłączony. Próbowałam na 3 przeglądarkach i nadal nic.

To samo u mnie. Mam mozille. Dwa dni już. Napisałem do pomocy.

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    Właśnie przed chwilą spotkało mnie to samo. Loguję się, chcę zacząć grać, a tu nic z tego, napis GRAJ jest szary i nieaktywny.

EDIT
    Mam nadzieję, że to jednak tylko przerwa techniczna.
    Last edited by Megi; 09.07.14 at 12:50.

Server
    CLA01
    u mnie to samo ;/

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Megi View Post
    Właśnie przed chwilą spotkało mnie to samo. Loguję się, chcę zacząć grać, a tu nic z tego, napis GRAJ jest szary i nieaktywny.

EDIT
    Mam nadzieję, że to jednak tylko przerwa techniczna.
    Akurat w tej chwili jest przerwa techniczna i nikomu się nie podświetla napis GRAJ

Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast