Results 1 to 3 of 3

Thread: Znikające jednostki

Server
    CLA01

Znikające jednostki

Podczas bitwy z Hrodger (tygodniowy) pomiędzy turami (pierwsza bez strat) cały slot arcylich mi zniknął skończyłem bitwę i widzę, że slotu nie ma czyli 60+120 zniknęło .
    Mógłym zrozumieć że poszedł w piach slot (bo czar nie zauważyłem itp) ale jednostki "zapasowe"powinny zostać a tu zonk poszło wszystko czyli 180szt .
    Jakim cudem ? Spotkał się ktoś z takim babolem ?

Server
    CLA01
    Nadeszła odpowiedź

Witaj snoo51!

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Niestety, nie udało mi się połączyć zgłoszonych strat z konkretnym błędem, więc nie mam możliwości zaoferowania żadnej rekompensaty z tego tytułu. Przepraszam jednak za wszelkie niedogodności, jakie to może powodować.

Pozdrawiam,
    Anna
    Twój Zespół Might & Magic Heroes Online

Reasumując jak znikną Wam jednostki z zapasu jaki ze sobą nosicie to nie zawracajcie głowy supportowi. Nie doszukają się błędu a jak będziecie mieli pecha to obudzicie kogoś z letargu i weźmie się za pracę czego efektem może być znowu brak możliwości logowania

Server
    CLA01
    Miałem podobny błąd w Hrodgerze, w przejściu z pierwszej do drugiej tury zniknął mi cały slot arcyliszy, co zdziwiło mnie niepomiernie. Tyle tylko, że po bitwie wszystko mi oddało, co zdziwiło mnie jeszcze bardziej.