Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Upíří dotyk - nesmyslné nefuingování

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01

Upíří dotyk - nesmyslné nefuingování

Zajímalo by mně, co se v posledních měsících stalo s "upířím dotykem". Kdysi fungoval normálně a upíry jsem preferoval v boji na tělo, nicméně dnes nevím - upíři někdy vezmou život, někdy ne, a to nemyslím živým/neživým, tím myslím, že pří útocích na stejnou jednotku - během stejného boje - někdy prostě upíří dotyk zafunguje a někdy ne. Mimo jiné, má to vazbu i na špatné informační bubliny ohledně předpokládaného poškození soupeře/ukradeného života/léčení/vráceného poškození. Podobné je to s "oživením mrtvých... před pár dny mi fubgovalo, včera a dnes nikoliv - ty jednotky se prostě neoživují...
    Last edited by Alexandr; 04.07.15 at 17:22.

Forum Moderator
    Server
    CLA01
    Mohl byste, prosím, kontaktujte podporu a dejte jim vědět, s tak podrobně, jak je to možné, co se děje

Můžete dostat podporu z vaší hlavní přihlašovací stránky pomocí kartu Podpora

Děkuji

Server
    CLA01
    Oživení mrtvých nemá oživovat jednotky, jenom posiluje schopnost oživování jednotek.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Alexandr View Post
    Podobné je to s "oživením mrtvých... před pár dny mi fubgovalo, včera a dnes nikoliv - ty jednotky se prostě neoživují...

Pred par dny ti to ozivovalo protoze to byla chyba ve hre lichove v podstate mneli na sobe sani zivota nonstop :-D,presne jak pise Darken1 to ti jen posili nasledne ozivovani jednotek..

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by JonnyBravo View Post
    Pred par dny ti to ozivovalo protoze to byla chyba ve hre lichove v podstate mneli na sobe sani zivota nonstop :-D,presne jak pise Darken1 to ti jen posili nasledne ozivovani jednotek..
    No tak jsem asi do nekro naskocil prave v te chvili... Diky za info. Nicmene, s tim upirim dotykem je to chyba, souhlas?

Server
    CLA01
    JJ, upíři sají divně...

Server
    CLA01
    No ale krom toho že sají divně tak (převážně u Q úkolů) je nelze oživovat ani za použití duchů či kouzla

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01
    No vcera se mi stalo v arene, ze mi nesli ozivit andele... puvodni pocet 19, po ztrate jen 9 a nesli ozivit ani bohovi:-))) ani mnisi nemeli sanci...:-)

Server
    CLA01
    Problém s oživením Serafina - měl jsem jich 19/20 a ten jeden nešel oživit ani mnichem, ani svitkem. Bylo 14.7. v cca 15hod.

Server
    CLA01
    neutocil si na zvestovatele? to nejde lecit od nej

Reply to Thread