Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Zapraszam na urodziny

Server
    CLA01

Cool Zapraszam na urodziny

Dzisiaj pierwsze urodziny mojego bohatera. Rok temu się narodził po otrzymaniu klucza do zamkniętej bety. Z tej okazji zapraszam na imprezę dzisiaj, 4 lipca, o godzinie 20:00 na pajęczej polanie. Będzie grill, pieczone kury, dziczyzna, muzyka, tańce i dużo buteleczek many do wypicia.
    W czasie imprezy odczytany zostanie poemat okolicznościowy "Gdybym ci ja miała rozum jak mój koń..." oraz rozegrany konkurs w pluciu na Dwie Litery

Server
    CLA01
    Aha, zapomniałem dodać: w roli dziczyzny wystąpi... sami zgadnijcie kto

Cabron
    Guest
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Dzisiaj pierwsze urodziny mojego bohatera. Rok temu się narodził po otrzymaniu klucza do zamkniętej bety. Z tej okazji zapraszam na imprezę dzisiaj, 4 lipca, o godzinie 20:00 na pajęczej polanie. Będzie grill, pieczone kury, dziczyzna, muzyka, tańce i dużo buteleczek many do wypicia.
    W czasie imprezy odczytany zostanie poemat okolicznościowy "Gdybym ci ja miała rozum jak mój koń..." oraz rozegrany konkurs w pluciu na Dwie Litery

Majamas wszystko pięknie ale czemu akurat pieczone kury?
    Jeśli Pan Bug pozwoli to dołączę do wspólnego świętowania

Server
    CLA01
    Jeśli się uda zalogować :P

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    kurcze , a moje urodziny na tym serwerze byly wczoraj , nawet nie zauwazylem jak to minelo
    wszystkiego najlepszego Majamas , troche sie zmienilo , oby bylo lepiej w nowym roku

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Sto lat sto lat

Server
    CLA01
    Dziękuje za życzenia (najlepsze były te "100 lat logowania")

Kurohneko: pieczone kury bo nałapałem w Greystone gdy jakiś mosiek zostawil klatki otwarte i mu znowu uciekły.
    Okogi: ja mam na forum date 8 lipca ale to dlatego że pomiedzy zaczeciem gry a zarejestrowaniem na forum bylo 4 dni kiedy sie zastanawialem czy w to grać dalej. Mysle więc że Ty mogłes zacząc gre jeszcze wczesniej niz 3 lipca, wiekszosc ludzi w pierwszej chwili nie używa forum. Same maile z zaproszeniami i kluczami byly rozsylane jakos od 1 lipca, ja swoj znalazlem 2 lipca jesli dobrze pamietam.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    mozliwe , pamietam ze wskoczylem na ten serwer z testowego zaraz po otwarciu , nie bylo tylu 'pomorzan' kazdy walczyl sam albo na rowni z partnerem, nie bylo szukania 'koksow' i walk za kogos, duzym ograniczeniem byly te 'punkty akcji' , dobrze ze sie z nich wycofali , nowi maja latwiej i przyjemniej
    teraz troche historii
    Data utworzenia: 17.06.2014 09:45:00
    Drodzy Bohaterowie!
    Faza Zamkniętej Bety polskojęzycznej wersji zostanie uruchomiona w ciągu kilku dni. Zarejestrujcie się już teraz i bądźcie jednymi z pierwszych graczy polskiej wersji językowej Might & Magic Heroes Online!

Postęp jakiego dokonacie w czasie gry w fazie Zamkniętej Bety zostanie zachowany i przeniesiony do Otwartej Bety. Nie będzie czyszczenia czy resetowania kont, gdy faza Zamkniętej Bety zostanie zakończona.

Polubcie naszą stronę na Facebooku oraz upewnijcie się, że potwierdziliście swoje adresy email po rejestracji, aby nie przegapić żadnych ważnych wiadomości dotyczących gry jak i oficjalnego otwarcia fazy Zamkniętej Bety Might & Magic Heroes Online!

Czekamy na Wasze opinie – być może to właśnie Twoje imię zapisze się w historii Ashan!

Serdecznie pozdrawiamy,
    Wasz Zespół Might & Magic Heroes Online
    na szczescie nie bylo transferow i kazdy zaczynal od zera , dzieki temu nie bylo przepasci pomiedzy graczami i fajnie sie gralo

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Widzę, że graczy, którzy już rok spędzili w tej grze jest coraz więcej

Roczek minął

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Cóż to był za rok! - podsumowanie jakieś?

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast