Page 14 of 20 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 131 to 140 of 195

Thread: Problem z logowaniem #3

Server
    CLA01
    Weźcie w końcu na informatyków towarzyszy hakerów zamiast tych bezmózgich franc .

Pezet201987's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hossik View Post
    Weźcie w końcu na informatyków towarzyszy hakerów zamiast tych bezmózgich franc .
    Jeszcze by pokazali ze gre da sie naprawic i co wtedy hahaha

Server
    CLA01
    Przez 3 godziny nie mogą sklecić informacji że serwer nie działa a Wy chcecie żeby naprawili od kopa :P

Server
    CLA01
    ja myśle, że juz wiedzą ze angielski support też sobie z nami nie poradzi, wiec chcą wyeliminować jak największą ilośc graczy... ;p
    w ogóle za takie niedogodności powinni dać hh +100% ;p

a tak teraz na troche bardziej poważnie, zmiana supportu to naprawde spora niedogodność dla niektórych, więc mogliby w ramach rekompensaty dawać nam za to np co 2 tygodnie jakieś super prezenty albo na pożegnanie coś ekstra ;p

j4acus's Avatar
    Server
    CLA01
    zalogowanie-happy hour-graj- i zolty pasek logowania w nieskonczonosc!!!

Server
    CLA01
    rano czatu nie było ale przynajmniej można się było zalogować - teraz logowanie leży i kwiczy ale zrobili happy hour - wychodzi na to że tylko jedna rzecz może w tej grze działać w danej chwili

Server
    CLA01
    Nie rozumiem dlaczego wiedząc o możliwych konsekwencjach wprowadzenia eventu nikt nie informuje wcześniej graczy o tymże, wywaliło mnie w trakcie walki, nie mogę wrócić do gry i jestem ciekawa czy cała armia też w piach; aha i jeszcze pewnie napiszą żeby im screen wrzucić!! No to jakaś porażka całkowita . Nastazja

Califia's Avatar
    Server
    CLA01
    Porażka!
    Jak tak dalej będzie to podziękuję za taką grę.. a raczej za brak gry, bo nawet zalogować się nie można!

Server
    CLA01
    Zaczyna być to wkurzające

Cedirae's Avatar
    Server
    CLA01
    To witam wszystkich wisielców, ja od 40 min. nie mogę się zalogować.

Quote Originally Posted by Kreanna View Post
    Nie rozumiem dlaczego wiedząc o możliwych konsekwencjach wprowadzenia eventu nikt nie informuje wcześniej graczy o tymże, wywaliło mnie w trakcie walki, nie mogę wrócić do gry i jestem ciekawa czy cała armia też w piach; aha i jeszcze pewnie napiszą żeby im screen wrzucić!! No to jakaś porażka całkowita . Nastazja
    Raczej odpiszą, że nie mogą powiązać straty armii z żadnym problemem . Parę razy miałam tak, że gra mi się zawiesiła po ataku, po refreshu bach, kilkudziesięciu płomyków nie ma, i tak było 3 razy. Oczywiście rekompensaty nie otrzymałam, zresztą tak samo, jak kilka osób z mojej gildii, które miało ten sam problem.

Page 14 of 20 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast