Page 9 of 20 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 81 to 90 of 195

Thread: Problem z logowaniem #3

Server
    CLA01
    kolejny odłamek wyrzucony w błoto

Server
    CLA01
    Witajcie Bohaterowie!

Bardzo proszę o prywatną wiadomość osoby, które mają problem z zalogowaniem się.
    Proszę abyście podali w wiadomości nazwę postaci z którą macie problem.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Witaj Sokaar

Opisz proszę bardzo dokładnie sytuację i wyślij zgłoszenie do Supportu: info-mmho.pl@heroes-online.com

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    tydzień minął, a ja nadal nie mam dostępu do bohatera - problem z pełnym opisem zgłoszony. dostałem tylko zwrotkę, ze zgłoszenie przyjęte i ze mam czekać - sorry jakbym tak u mnie w pracy zrobił to dzisiaj już bym nie pracowal

Server
    CLA01
    Po wyborze postaci gra ładuje się 15-20 min i nic, nawet komunikatu, mam taki problem od 5 dni, jakieś rozwiązanie? Wspomnę także o odłamku który miałem założony i przepadł w ten sposób.

Server
    CLA01
    co jest do cholery z ta gro zalozylem dzis odlamek 200% i podczas tele do pazorow znowu postac wisi

Server
    CLA01
    mam to samo ,dwóch wisi w pazurach

Server
    CLA01
    z szepczacych rowninach poszedlem do pazury namtaru i nie moge sie zalogowac;(

Server
    CLA01
    do pazurów i koniec grania

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    niektorzy ludzie sa naprawde tragiczni, szczgolnie ci co maja sporo postow na forum
    od paru dni gracze pisza ze Pazury wieszaja ,to i tak sie tam pchacie ,a pozniej marudzenie

nauczcie sie czytac forum, tutaj jest sporo informacji , gracz graczowi pomaga , unikniecie wielu nieprzyjemnosci

pozdrawiam
    okogi

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    niektorzy ludzie sa naprawde tragiczni, szczgolnie ci co maja sporo postow na forum
    od paru dni gracze pisza ze Pazury wieszaja ,to i tak sie tam pchacie ,a pozniej marudzenie

nauczcie sie czytac forum, tutaj jest sporo informacji , gracz graczowi pomaga , unikniecie wielu nieprzyjemnosci

pozdrawiam
    okogi
    Nie bądź taki mądry Okogi: Skoro nie ma oficjalnej informacji że Pazury nie działają to znaczy że działają prawidłowo według Twórców. To że sobie piszemy na forum - nic nie znaczy.
    Mnie kilka razy zdejmowano i Pazurów i NIKT nie poinformował oficjalnie że jest PROBLEM. Specjalnie tam szedłem bo myślałem że wszystko naprawili, potem znów mnie wieszało, pisałem i tak w kółko. Jak mam tam podatki to mnie kusiło iść, poza tym kryształki...
    Teraz się zrobiłeś strasznie mądry...ciekawe od kiedy tak

Page 9 of 20 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast