Results 1 to 6 of 6

Thread: Zdolności wampów/lordów

Server
    CLA01

Zdolności wampów/lordów

Witam
    Proszę napiszcie czy naprawione zostały zdolności wampirów i lordów - leczenie po ataku
    nie mogę sam sprawdzić ponieważ nie posiadam aktualnie
    nie widzę również w aktualizacji wzmianki o tym a to dość istotne dla mnie gdyż , po wprowadzeniu prowincji zaczęliśmy zbierać do schronienia te jednostki
    czy może to już tak zostanie co by było b. nie w porządku gdyż jak zaczęliśmy wampiry/lordowie tę zdolność posiadały i teraz moje 1,7k lordów pójdzie na przemiał bo teraz nie warto ???
    z góry thx
    pozdrawiam

Server
    CLA01
    nie zostaly. jest nawet gorzej niz przed tym calym naprawieniem gry. wczesniej sie chociaz kilka leczylo dobijajac jakis oddzial a teraz i tego nie ma. ogolnie to ja juz podziekowal za ta gre. dajcie mi znac jak juz naprawicie wampiry bo poki co to hejt ogromny wsrod znajomych do wszystkiego czego sie ubi dotknelo idzie i raczej nikt tych waszych popierdolkowatych gierek nie kupi

Server
    CLA01
    Widzę że lisze już się nie leczą oki
    ale wampy w zadaniu ogien u bram tez nie
    wiec naprawili leczenie liszy ale juz wampow nie

Server
    CLA01
    Czy ktoś kompetentny może się wypowiedzic ? np. moderator czy coś na ten temat wiadomo ?
    Albo jak woli niech zamknie temat , bo tak łatwiej

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by fido17 View Post
    Witam
    Proszę napiszcie czy naprawione zostały zdolności wampirów i lordów - leczenie po ataku
    nie mogę sam sprawdzić ponieważ nie posiadam aktualnie
    nie widzę również w aktualizacji wzmianki o tym a to dość istotne dla mnie gdyż , po wprowadzeniu prowincji zaczęliśmy zbierać do schronienia te jednostki
    czy może to już tak zostanie co by było b. nie w porządku gdyż jak zaczęliśmy wampiry/lordowie tę zdolność posiadały i teraz moje 1,7k lordów pójdzie na przemiał bo teraz nie warto ???
    z góry thx
    pozdrawiam
    Witaj fido17.

Opisany przez Ciebie błąd został zgłoszony do naszych techników. Dzięki za zgłoszenie błędu!

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 03.07.15 at 16:02.

Server
    CLA01
    Dziękuje za odpowiedz temat można zamknąć lub usunąć