Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 63

Thread: Aktualizacja 30.06.2015.

Marcinus_'s Avatar
    Server
    CLA01
    A co z nabijaniem Thierów przez oszustów, Oni nie zostali zbanowani? Im te Thiery nie zostały cofniete?
    A co z surowcami które już oszuci nagrabili, postepy rozumiem nie zostały cofniete)
    A co z otwieraniem bram na ekspedycjach?
    7 Dni bana dla oszustów a prawie miesiąc gra nie działała dla uczciwych?
    7 Dni bana dla oszustów, jak dzięki zugowanym artefaktom nadrobili miesiące gry?
    Co z legalnymi artefektami które zostały zdobyte dzięki zbugowanym artefaktom? (np na t13, wyprawach?)
    Dlaczego od 20 dni (mimo 2 zgłoszeń oraz interwencji i Pani BB) czekam na zwrot odłamków za które zapłaciłem realnymi pieniędzmi.
    Gdzie jest lista kont które uszukiwały?
    Ile osob wychwyciliście i ukaraliście... Bo ja widzę już w grze osobę która 6 godzin temu w najlepsze bawiła się pod kuźnia...

I jeszcze raz.... Kiedy wreszcie dostane odpowiedz z suportu...?
    Ubisoft... Ubisoft never changes....

Server
    CLA01
    gratualcje wlasnie usmierciliscie kolejnego rycka w grze.najpierw padl ten przystani a teraz juz nikt nie bedzie gral ryckiem smierci. KPIENIE z graczy - jedyne slowa jakie mi na mysl przychodza po przetetowniu gry wampirami.

Server
    CLA01
    to lipa jak nie dali rady zasymilować u siebie awarii. Może ci gracze podkręcający swój ekwipunek są emu winni

Server
    CLA01
    No i teraz za wyprawy trzeba będzie płacić. Nie sadzę aby w parach udało się w czasie 45 minut machnąć wszystkie walki ..... Jak myślicie?

Server
    CLA01
    Wampiryczne dotknięcie nie działa podczas ataku.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mamrotek View Post
    No i teraz za wyprawy trzeba będzie płacić. Nie sadzę aby w parach udało się w czasie 45 minut machnąć wszystkie walki ..... Jak myślicie?
    Gdyby ten błąd był wyeliminowany przed wprowadzeniem nowych wypraw, to BB zarobiłoby krocie. Teraz, to po ptakach. Kto miał pocisnąć wyprawy do końca, to pocisnął. Wykosił tony stali i powbijał tiery. Nie ma najmniejszego sensu w tym momencie robic wypraw, bo zwyczajnie jest to nieopłacalny interes. Stal lepiej kupić w sklepie.

Server
    CLA01
    A u mnie po przerwie wyskoczyla nieudana sesja i teraz nie moge sie zalogowac po mimo wielu prob wyskakuje nieudana autoryzacja i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi zaczyna byc to przerazajace

Server
    CLA01
    da się wyrobić pod warunkiem że nie będzie lagowało (co ostatnio często sie działo) bo inaczej to kiepsko to widzę

Server
    CLA01
    no i co teraz z farma jedynki??

Server
    CLA01
    nie działa wskrzeszenie

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast