Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 63

Thread: Aktualizacja 30.06.2015.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Czysciec View Post
    Witam hehe nie moge , po prostu rece mi opadaja i znowu postac mi zawisla w pazurach namtaru no to naprawiliscie:P
    no niestety , ale przy problemach z logowaniem nie maja takich strat finansowych jak na itemkach wiec jeszcze poczekamy zanim to naprawia ...a propos juz powstal nowy temat z logowaniem
    wersja #3
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...z-logowaniem-3

Server
    CLA01
    Kary za wykorzystywanie Exploitu:
    Inna zmiana, którą wprowadziliśmy, związana jest z występowaniem w grze możliwości wykorzystywania pewnej niedoskonałości kodu (exploit).

W grze znajdował się błąd, dzięki któremu gracze mogli rozszerzać swoje artefakty nieskończoną ilość razy. Dzięki temu osiągali oni niesamowicie wysokie statystyki. Usunęliśmy możliwość wykorzystywania tego Exploitu oraz usunęliśmy błędne artefakty z historii Bohatera. Na każde konto, na którym odkryliśmy ślad Exploitu została nałożona 7-dniowa blokada.
    No wreszcie, w końcu może w miarę normalnie...
    Niestety, w dalszym ciągu nie możemy stwierdzić, że zostały one całkowicie rozwiązane, gdyż nie możemy powtórzyć ich w naszych serwisach testowych.
    A czyli nie wiecie gdzie leży problem i co za tym idzie będzie istniał dalej czyli tak naprawdę wszyscy mają "bana"
    Co do innych błędów, to zobaczymy.
    • Umiejętność “Osłabienie Umysłu” nie blokuje odwetu.
    Odwet to umiejętność, więc powinien być blokowany, to była jedna z niewielu przydatnych umiejętności dla rycka/ czy też zwój.
    • Umiejętność: Jednostki objęte działaniem "Sanktuarium" nie będą doświadczały obrażeń wynikających z ataków obszarowych.
    Moim zdaniem było do tej pory dobrze, można było przynajmniej obszarówką uderzyć w sanktuarium, teraz jest to niczym anioł stróż a kosztuje dużo mniej, co czyni tą umiejętność raz za silną, dwa, pvp znacznie się przedłuży i wojowie teraz powrotem mogą nie mieć szans bo można 1 jednostkę na sanktuarium trzymać bardo długo i uderzać zaklęciami.

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Standardowa procedura 1 przypadek oszustwa ban na ileś dni, kolejny perm.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Server
    CLA01
    Witam. Heszcze nie weszłam do gry i przeważnie nie mam dobrego zdania o zespole tej gry bo nie umieją nic porzadnie naprawic a nasze sugestie maja gdzies ale co do czaru "osłabienie umysłu" to czar ten działa tylko na umysł wiec na czaryżucane przez wrogą jednostke wiec dziwne by bylo gdyby blokowal odwet skoro odwet nie należy do umysłu a do sily jezeki z poczatku blokowal odwet to by to blad zespołu hmmo ja uzywajac tego czaru liczylam na to ze zablokuje gryfujacych bezimiennych przed zucaniem czaru a nie ze zablokuje ich kontratak wiec prosze wszystkich czytajmy uwaznie opis czaru skoro cos blokuje umysl to jak moze zablokowac sile gram ryckiem przystani nikdy tego czaru nie wziełam stosuje ze zwoju tylko na dryfujacych wiec ez tego da rade grac pozdrawiam

Server
    CLA01
    co do rycka mocy to gram nim i jakaos nie narzekam cała fabule przeszłam sama i 5 z 8 bossów sama i daje rade hrodgera, daeva, al-khadira, bez strat przy wiwce straciłam 1 ddział plomieni a przy czerwiu kilka jednostek serafów plomieni i gryfów na dodatek rój bohaterski sama wiec nie marudźcie tylko kombinujcie mam tez kleryka i necromaga ale najlepiej gra mi sie ryckiem gdyz im trudniejszy przeciwnik tym lepsza gra jak jest za łatwo rto i gra mało ciekawa uwoerzcie w rycka mocy on da rade a teraz inna kwestia ZNOWU zawiesza w trakcie gry z komunikatem niewłaściwa sesja ale teleporty narazie sdziałaja bez zarzutu ale z ta sesja w koncu cos zróbcie grrrrrrrrrrrrr

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Kluska, ledwo doczytałam Twoje posty..... interpunkcja nie gryzie

Server
    CLA01
    Prosze o naprawienie jednostki wampiry a mianowicie ^"wampiryczne dotkniecie" nie dziala.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Odwet to umiejętność, więc powinien być blokowany, to była jedna z niewielu przydatnych umiejętności dla rycka/ czy też zwój.

Moim zdaniem było do tej pory dobrze, można było przynajmniej obszarówką uderzyć w sanktuarium, teraz jest to niczym anioł stróż a kosztuje dużo mniej, co czyni tą umiejętność raz za silną, dwa, pvp znacznie się przedłuży i wojowie teraz powrotem mogą nie mieć szans bo można 1 jednostkę na sanktuarium trzymać bardo długo i uderzać zaklęciami.

Jeśli chodzi o osłabienie umysły zgadzam się w 100%.

Co do sanktuarium jest to zmiana po kleryka i pvp. Od siebie dodam, że:
    - nie działa zniewaga
    - nie można zlikwidować sanktuarium poprzez rozproszenie obszarowe. Nie wspominam już o rozproszeniu ze zwoju
    - nie działa żadne zaklęcie obszarowe
    Innymi słowy nie można zrobić nic jednostce która jest pod wpływem sanktuarium.

Odnośnie zmiany pod kleryka. Walczymy sobie pvp, jestem klerykiem i został mi jeden slot. Rzucam więc sanktuarium. Czas działania 2/3. Po skończonym sanktuarium ze skilla rzucam sobie sanktuarium ze zwoju - 1/4. Po skończonym sanktuarium ze zwoju mogę znowu rzucić sankt ze skilla.... Innymi słowy PVP przeciwko klerowi obecnie nie ma sensu

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Ciche update są

Server
    CLA01
    szkoda ze nie moge sie zalogowac, gralem przez ostatnie tygodnie, z wiekszym albo mniejszym bolem, a teraz kicha, jak mnie wczoraj wywalilo po walce to nie moge wejsc

Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast