Results 1 to 8 of 8

Thread: zdolność klera paląca tarcza nie działa

Server
    CLA01

zdolność klera paląca tarcza nie działa

witam,
    czy ja dobrze rozumiem że ta tarcza powinna zabierać hp po każdej rundzie przeciwnikowi który kończy runde na polu graniczącym z postacią na którą nałożono zdolność?
    czy może w przypadku ataku wroga tarcza zadaje dodatkowe hp?
    czy jak wróg będzie tylko w zasięgu pola ale nie atakował zdolność zadziała?

proszę o odpowiedź, bo w trzech powyższych sytuacjach w moim przypadku wrogom nie zabiera punktów życia.

czekam na odpowiedź.

pozdrawiam.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Palaca tarcza działa czasowo, oddaje część obrażeń przy zadaniu ciosu Twojej jednostce, na która rzuciłeś ten czar.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Palaca tarcza działa czasowo, oddaje część obrażeń przy zadaniu ciosu Twojej jednostce, na która rzuciłeś ten czar.
    zle

palaca tarcza zadaje obrazenia jednotce jesli skonczy ona ruch kolo twojej jednostki ktora ja ma , np dajesz palaca tarcze na gryfy i dajesz im def, wrog staje kolo nich ale nie udrza to i tak dostanie obrazenia ...
    czy ja dobrze rozumiem że ta tarcza powinna zabierać hp po każdej rundzie przeciwnikowi który kończy runde na polu graniczącym z postacią na którą nałożono zdolność?
    czy jak wróg będzie tylko w zasięgu pola ale nie atakował zdolność zadziała?
    -odpowiedz, tak i tak

to co vilemo opisala to czar 'kara' i oddaje czesc obrazen zadany przez wroga

niemniej na chwile obecna oba czary niepraktyczne i zbedne

Server
    CLA01
    dzieki Okogi, wiedzialem ze moge na Ciebie liczyc.
    jak chlopu na miedzy.
    moja palaca tarcza zatem nie dziala.
    po zakonczonej rundzie moja tarcza nie odejmuje wrogom ani grosza życia.
    pisze do supportu i chciałbym się dowiedzieć czy:

ktokolwiek ma podobny problem??

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    nie koniec rundy walki, tylko koniec rundy przeciwnika ( po jego ruchu ) ona dziala ''w srodku'' walki/rundy
    nie zadziala myk ze ostatnim ruchem w rundzie skoczysz kolo przeciwnika i bedzie dzialac ,
    kuzwa nie wiem jak to dokladniej opisac

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    A przepraszam, pomyłka, sorry.

Server
    CLA01
    Okogi bardzo łatwo to opisać.
    jest różnica między końcem rundy a końcem tury.
    zrozumiałem Cię.
    przeciwnik doznaje obrażeń jeśli jego tura skończy się w obrębie postaci z nałożoną płonącą tarczą.
    natomiast nie można pod koniec rundy (np klikasz klepsydre, czekasz na ruch oponentów, i rzutem na taśme wbijasz do środka jako ostatni w danej rundzie) zadać obrażeń.
    wszystko jasne zatem. nie mogę się doczekać logowania i sprawdzenia czy ta umiejętność się sprawdzi.
    pozdrawiam.

Server
    CLA01
    dodam jeszcze, ze u mnie to wyglada tak, że musze rzucic palaca tarcza na swoje jednostki przed ruchem tejze jednostki, jesli rzuce czar po to nie zadziala w tej rundzie tylko kolejnej