Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Já se připojím vždycky a podelím se o to jak

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01

Já se připojím vždycky a podelím se o to jak

http://heroesofmightandmagic.funsite.cz/?page=hotips

Jelikož jsem ve hře týden v kuse a jedu všechno co mi hra umožní, nebo aktivita hráčů, tak zde dávám odkaz na to, jak to dělám já. Neříkám, že návod je 100%, ale mě se osvědčil.

Server
    CLA01
    Tak to patříš ke štastlivcům
    ----
    Pár výhrad ale mám k těm tipům:
    To že se za hru nemusí platit není omluva (hlavní příjem hry je z mikrotransakcí), aby hra byla zprasená tak, že hru nejde spustit nebo se kousne při průchodu portálem a znovu se nelogneš. Chybu na straně hráčů můžem z 95% vyloučit, jelikož se a) pravidelně opakuje (např. já se nemohl přihlásit minulý týden o víkendu - zásek na loadu, pak sem se přes týden přihlásit mohl a teď o víkendu už zas ne) a za b) poměrně velký počet hráčů, které tato chyba postihuje (beru komplet CLA + CLB) - thread na CLB fóru o chybě při přihlášení má 260 stránek...

Problémy s přihlašováním jsou poměrně čerstvá záležitost - než pustili Expedice a Event dohromady, tak to běželo celkem OK
    Last edited by Darken1; 29.06.15 at 01:23.

Server
    CLA01
    no to je super a co když se nedostanu ani do výběru hrdiny tak sem kde?

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Když spustili expedice a cechovní portál tak hra ještě běžela bez problému, pak to podělali tím zrůdáckým eventem a hra byla téměř nehratelná téměř 14 dní. Potom odstranili event a začali dělat restarty. Poté už mi hra zase běžela.
    Doufám, že to mají s novou verzí vymyšlené a hra poběží bez záseků všem!

Server
    CLA01
    Tak to si ze mě někdo dělá kozy teď jsem se nalogoval normálně...

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Lidi pokud máte u sebe nějaké užitečné materiály o hře, které by bylo dobré použít nebo dodat naweb, tak dejte vědět.

Reply to Thread