Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: problem z logowaniem..

Server
    CLA01

problem z logowaniem..

nie moge dostac sie do gry.. czasami dostane sie do wyboru postaci, a czasami nie a dalej to juz wogóle bez zmian

Server
    CLA01
    to samo...

Server
    CLA01
    To tak jak i ja. Trzeci tydzień dostać się nie idzie. Udało się na chwilę wejść do gry i aktywować runę na 7 dni, ale co z tego skoro grać się nie da?! Mam nadzieję, że w ramach rekompensaty zostanie oddany ten prezent bo w ogóle z niego nie skorzystałam ;/ już nie mówiąc o ilości kryształów które można było codziennie zdobyć, a przepadły...

spieshnik's Avatar
    Server
    CLA01
    Robiłem misję związaną z fabułą.... Pokonałem czempiona taraka, wchodzę w portal i... I właśnie wiszę, gram w tą grę niecały tydzień, a już mnie zniechęca....

Server
    CLA01
    wczoraj próbowałem się przenieść do Nar- Heresh i od wczoraj nie mogę się zalogować do gry, co najwyżej dochodzę do wyboru karty zawodnika i koniec i bomba znowu gra ta jak trąba, coraz bardziej zniechęca do grania w nią

Server
    CLA01
    u mnie dokładnie to samo...

Server
    CLA01
    jutro wejdzie nowa wersja gry wszystko naprawia i kazdy dostanie odlamek 200% szans na blad 503 czekamy z utesknieniem na podsumowanie 2 tygodniowej pracy zespolu pozdro

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Szwiti View Post
    jutro wejdzie nowa wersja gry wszystko naprawia i kazdy dostanie odlamek 200% szans na blad 503 czekamy z utesknieniem na podsumowanie 2 tygodniowej pracy zespolu pozdro
    ta ekscytacja na myśl o nowych bugaach i exploitach, bedzie się działo

Server
    CLA01
    Drodzy Bohaterowie!

Zdaję sobie sprawę z obecnie występujących problemów z logowaniem. Nasz zespół deweloperski przygotowuje już rozwiązanie dla problemów z dostępem do gry.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 03.07.15 at 16:04.

Server
    CLA01
    i tak przygotowują od paru tygodni, ech...

Page 1 of 2 1 2 LastLast