Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 22 of 22

Thread: Balans PvP

Server
    CLA01
    okogi czytam i czytam twoje posty w roznych watkach i raz mowisz do rzeczy a czasem pitolisz jakies farmazony ..... , Udzielasz sie na forum dla nabijania postow czy masz jakies konkretne stanowisko w sprawach na temat ktorych sie wypowiadasz ???? Bo czasem twoja retoryka skacze z lewa na prawo z prawa na lewo ...

Server
    CLA01
    Balans? Z punktu widzenia rycerza przystani.
    Każdy slot, bez względu na rodzaj jednostek powinien mieć ten sam koszt rekrutacji i siłę ataku i obrony. Wystarczy różnica w umiejętnościach.
    Przykładowo cena pełnego slotu seraf 23x50kryształów = cenie pełnego slotu kuszników przy ilości jednostek odpowiadającej tej samej mocy.
    PVP przy aktualnym burdlu z artami dla mnie nie- do - u - ra - to - wa - nia.
    O magii napisano już tyle i prawie każdy ma rację, ze szkoda dopisywać kolejne. ( wystarczą wpisy od Okogiego)
    Mój Rycerz masochista +42 i artami na poz. 9 Tieru ( uczciwie uciułanego ) walczy z mobkami na poz. bohaterskim długo i wyczerpująco ( bez strat)
    Mój Necromag +11 szybko i bez strat.
    Piszę to z nudów ( serwer wyłączony ) .
    Na początku gra miała jakąś misję. Z każdą zmianą jest dla mnie coraz gorzej, a wyciąganie kasy i pseudowyprawy Gildii żenada.
    Proponuję wszystkim korzystającym z exploitów dać 100 poziom smoczego i ustanowić dla nich tytuły Ekstra Super Hero i niech walą się między sobą.
    Turnieje open w tej grze ha, ha. Podzielcie to na Ligi i nie każcie Uni Brachlewo walczyć z Arsenalem.
    Obserwacja ogólna. Im bardziej rozsądny pomysł graczy tym mniejsza szansa na jego wprowadzenie.
    Podziw i szacun dla gracza za stronę elrath.pl
    Pozdrawiam zwyczajnie uczciwych i moderatorów.
    Może mi nie skasują postu.

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3