Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Nie można wejść do gry. (28.06.2015.r)

Server
    CLA01
    No cóż weekend ja mam tak samo. Liczyłem na reset serwera nad ranem i że w niedzielę coś pośmigam ale przeliczyłem się. No cóż przynajmniej weekend spędzony w miłym gronie a nie przy głupiej gierce

Server
    CLA01
    Zastanawia mnie tylko jedno tak płaczecie, narzekacie, to nic nie zmieni przestańcie grać czytaj płacić im kasę to się wtedy ogarną a tak maja na was w.......e
    Zachowujecie się jakby to była jedyna gra na świecie.

Server
    CLA01
    no i wisze - znowu - teleport do sokolego i po grze - nawet pistacji nie mogę wybrać. masakra - zdążyłem jedynie wejść do nowej ogarniętej gildii dziś

Server
    CLA01
    udało się po kilku prubach - uff

Server
    CLA01
    a ja od piątku ubiegłego tygodnia nie mogę wejść do gry

Server
    CLA01
    maly test zrobilem, mowie a co tam wejde zobacze po 3-4 dniach a postac jak wisi tak wisi, wyglada na to ze przygode z polskm serwerem trzeba uznac za zakonczona i cisnac nowego bohatera na zachodnim serwie, dobrze ze w porownaniu z innymi nie mialem jeszcze pro postaci rozwinietej, ale wspolczuje wszystkim co mieli takie postacie i do tego wydawali jeszcze siano, no chyba ze na takich kontach problem z logowaniem nie wystepuje pozdro

j4acus's Avatar
    Server
    CLA01
    skok do Pazury i trzecia postac juz lezy!!!

Server
    CLA01
    ciekawe kiedy oddadzą wojo, odlaki i inne utracone korzyści. Straszna lipa. Dobrze że są ine np seafight, goodgameempire i wiele innych.

Cedirae's Avatar
    Server
    CLA01
    Mnie zwrócili darmowy odłamek, więc nie sądzę, żeby były jakieś problemy z odzyskaniem tych, które kupione były za pieczęcie .

Server
    CLA01
    no tak oddali, ale dopiero po napisaniu reklamacji do supportu sęk w tym że powinni oddawać automatycznie, a nie po prośbie...

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast