Page 5 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 104

Thread: Burza mózgów 26.06.2015

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Harmony View Post
    Być może i tak, tylko problem jest w tym że już Wam nie wierze, a przykład pierwszy z brzegu to to ze nas okłamujecie to codzienne restarty serwerów. Chcesz mi powiedzieć że dzisiaj o 5:00 był restart ? A jutro o 5:00 też będzie ?

Dzisiaj nie było i jutro nie będzie. Dzisiaj od godziny 5:00 do 5:10 nie zapaliła sie czerwona lampka na stronie głownej nawet na kilka sekund. Na portalach o grach przeglądarkowych czeka kilka fajnych aktualnych ocen tej gry na publikacje. Zobaczymy czy nadal Heros online bedzie tak topowa i legendarna. Jak dla mnie to wtorkowy restart jest terminem dedline dla mojej obecności tutaj. Po kilkunastu latach obecności na wielu grach przeglądarkowych musze stwierdzić, że tutaj trafiłem na bubla pierwszej klasy finansowanego również z mojej kieszeni. Ja tam sobie znajde coś fajnego do grajkowania, tylko co Wam zostanie jak inni zrobią tak samo. Ostatni zgasi światło ?

To raczej mój ostatni post na tym forum (chyba ze zdarzy się cud ale od tego podobno jest jakaś siła gdzieś tam)

Nekromanta Hironius
    Witam, BB_Penelopa informowała w innym wątku, bodajże we wtorek, że codzienne restarty zostały wycofane. Uwierzcie, że ja walczyłam o nie od kilku dobrych miesięcy i moja euforia skończyła się tak szybko jak Wasza. Ale temat nie o tym, więc prosiłabym nie offtopicować.

Pozdrawiam
    Nishi

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    To ja jeszcze dodam coś od siebie (jeżeli już nie zostało to powiedziane).

Mamy dżentelmeńskie porozumienie, odnośńie tego, że tych przedmiotów nie używamy. Nie używamy, bo przedmioty te:
    - niszczą grę, walki stają się bezcelowe i nudne, nie stanowią żadnego wyzwania
    - dają nieuczciwą przewagę nad graczami, którzy grają fair (pvp, ekspedycje, farmienie przedmiotów z T13 itd.)
    - ingerencja w oryginalną mechanikę gry (hacking) - Twórcy załozyli, że artefakt można ulepszyć 2 razy (szkoda, że w praktyce to im nie wyszło)
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hols View Post
    To ja jeszcze dodam coś od siebie (jeżeli już nie zostało to powiedziane).

Mamy dżentelmeńskie porozumienie, odnośńie tego, że tych przedmiotów nie używamy. Nie używamy, bo przedmioty te:
    - niszczą grę, walki stają się bezcelowe i nudne, nie stanowią żadnego wyzwania
    - dają nieuczciwą przewagę nad graczami, którzy grają fair (pvp, ekspedycje, farmienie przedmiotów z T13 itd.)
    - ingerencja w oryginalną mechanikę gry (hacking) - Twórcy załozyli, że artefakt można ulepszyć 2 razy (szkoda, że w praktyce to im nie wyszło)
    To żadne porozumienie.
    Wystarczy że masz i możesz użyć. Tak nie powinno być.

Yaciesh's Avatar
    Server
    CLA01
    Witam
    z pewnym opóźnieniem potwierdzamy, że „No Pasaran” honoruje postanowienia związane z fair play ….
    Prawdę powiedziawszy nawet teraz tematy rasowanych itemów i t13 nie są dla nas całkiem jasne i myślę że tylko kilka osób naprawdę wie o co chodzi, choć wszyscy potępiają.
    Fair play byłoby wyjaśnienie tego wszystkim – niech sami zdecydują czy z tego korzystać czy nie (tego co niektórzy zyskali nikt im nie odbierze a utrzymywanie tajemnicy jest jakoby dla tego przykrywką)
    Spór czy kto zawinił i czy kogo karać najlepiej pozostawić chyba BB bo schizma i polowanie na czarownice na pewno zaciemniają sytuację i wprowadzają niezdrowe emocje.
    Sama gra ma wiele wad i niesprawiedliwości ale dopóki umożliwiała jakąś rozrywkę to miała wybaczane …
    teraz gdy otwieram http://cla.heroes-online.com/play i widzę pasek to na rzygi mnie bierze - dlatego proponuję dopisać jeszcze jedno postanowienie :
    „ nie damy się skłócić UBI BB czy innej Penelopie” – w jedności siła / pozdrawiam NUSH

Server
    CLA01
    Fajnie to wymyśliliście.
    To jakby pewna grupa cwaniaków, po obfitym obłowieniu się, chciała ustalić, że od teraz to już nie będziemy cwaniakami, a wszystko co osiągneliśmy cwaniactwem - to nasze.
    Dobrze, że chociaż @Ba1i na początku wątku wyraz TOP wziął w cudzysłów ("TOPowych" Gildii), bo już wiadomo co pomogło wejść do TOP. Oczywiście nie dotyczy to pewnie wszystkich. Uważam, że bohaterom korzystającym z bugów BB powinno przywrócić 1 lvl i 1 tier, a gildiom, których byli członkami zamknąć bramy i pozwolić od nowa otwierać. W końcu powstało to w sposób nie do końca właściwy. Jedynie taka petycja ze strony odpowiednich osób i gildii świadczyła by o honorowym rozwiązaniu sprawy i zachowaniu fair play wobec innych graczy.

Server
    CLA01
    hola hola dla tych co nie wiedza o czym mowa http://screenshot.sh/oAEBF5jR5jNEx - o tym - więc dla Tych co nie wiedza - prośba - nie zabierajcie głosu proszę - dlatego odbyło się spotkanie 'top' gildii - ich szefów i oficerów - bo wszyscy używamy i uzywalismy wielu bugów (Wpuszczanie chocby) ale takich, które przyspieszają cokolwiek i wszyscy maja szanse w normalnej grze osiągnąć to powoli - ale tego http://screenshot.sh/oAEBF5jR5jNEx nikt nie osiągnie uczciwie a to wypacza grę, więc po to to wstawiam, żeby Ci co nie wiedzą zrozumieli o co chodzi Tolan - i tak caly watek zniknie w Poniedzialek o 9 rano więc wypowiadajcie sie ile wlezie poki jest weekend
    Last edited by Palmer; 27.06.15 at 23:12.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Dobra akcja, ciekawe czy przyniesie efekt.
    Szkoda tylko, że na innych forach (czechy, ruscy itp) mają na to wywalone i jak będzie kiedyś chempion of ashan to to wyjdzie.
    I jestem ciekawy kiedy podejmą decyzje "developerzy".
    Jedynie my sami możemy pospuć grę swoją chciwością więc, grajmy dla siebie, a nie przeciwko nam. Gracje dla relaksu, a nie dla tego aby być cziterami jak to jest już powszechne. Rywaizujmy utczciwie!

Każdy bug niesie jakieś bonusy dla gracza, złe lub dobre, ale cóż było to nie celowe z BB, ale decyzja powinna być jedna, załatać dzirę, i ewidętnie usunąć, te artefakty zbugowanez gry.
    Wszyscy wiemy o exploitach. Tylko jest jeden szczegół. Gracze go wykorzystują, a BlueByte z UBI analizują.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by OjTam View Post
    Fajnie to wymyśliliście.
    To jakby pewna grupa cwaniaków, po obfitym obłowieniu się, chciała ustalić, że od teraz to już nie będziemy cwaniakami, a wszystko co osiągneliśmy cwaniactwem - to nasze.
    Dobrze, że chociaż @Ba1i na początku wątku wyraz TOP wziął w cudzysłów ("TOPowych" Gildii), bo już wiadomo co pomogło wejść do TOP. Oczywiście nie dotyczy to pewnie wszystkich. Uważam, że bohaterom korzystającym z bugów BB powinno przywrócić 1 lvl i 1 tier, a gildiom, których byli członkami zamknąć bramy i pozwolić od nowa otwierać. W końcu powstało to w sposób nie do końca właściwy. Jedynie taka petycja ze strony odpowiednich osób i gildii świadczyła by o honorowym rozwiązaniu sprawy i zachowaniu fair play wobec innych graczy.
    Może i dobrze gadasz, lecz jestem inneg zdania, było wiele exploitów w tej grze na które niestety nie miałem okazji się natknąć bo jeszcze nie grałem, trudno straciłem i tyle, ale ktoś go odkrył więc niech korzysta. Wiesz sytuacja gdy ty odkrywasz coś i masz przewage nad innymi i nikomu nie mówisz była by ok? Lecz jak inni coś odkryją to już, że Ci się nie podoba. I powiem tak ktoś pisał na forum o nagrodach za wykrywanie błędów w grze. Pomysł genialny, lecz powiini zrobić przedział na ile dany błąd może szkodzić grze. Myślę, że wtedy ludzie by bardziej woleli zgłosić taki bug i dostać extra PB niż go wykożysywać. Chyba 100k BP to nie wiele. A na przykład ten exploit przyniusł dla nich straty rzedu myślę ok 1 mil PB. No ale jeżeli taka ich polityka to się nie dziwię.

P.s BB_Penelopa Proszę Cię o przekzanie tej wiadomości do tych którzy nas słuchają nie utanie, lub jakiego innego MOD'a. Dziękuję.
    Wszyscy wiemy o exploitach. Tylko jest jeden szczegół. Gracze go wykorzystują, a BlueByte z UBI analizują.

Server
    CLA01
    Wszedłem przed chwila i co widzę. Gra umiera pozostawiona przez twórców na pastwę kilku szaleńców, którzy dotarli do granicy absurdu i obłudy. Nagle zauważyli że zniszczyli totalnie grę i niedługo zostanie im co najwyżej walka z żółtodziobem znudzonym na chwilę GTAV, ale gdy spojrzy on na nigdy nieosiągalne statystyki wyśrubowane przez desperatów tłukących od rana do wieczora 1ki mając nadzieję wskoczyć pozycję wyżej, a jego armia przestanie istnieć po pierwszym uderzeniu zakompleksionego czitera, da sobie spokój i wróci do Geralta lub Michaela i ski.
    Z przerażeniem obserwuję ignorancję twórców i bezsillność tych ostatnich najbardziej wytrwałych graczy, prawdziwych miłośników herosów. Ludzie odchodzą z gry w zatrważającym tempie. W gildiach w których grało o każdej porze po kilkunastu graczy, w tej chwili można znaleźć 2-3 osoby - szczęśliwców wpuszczonych przez sito logowania. Niestety jak już wejdą to nie wiedzą co mają zrobić, strach iść na drużynówkę bo portal wciąga, na ekspedycję i wyprawę brakuje składu, bossy też w innej lokacji, na pvp już sie nie chodzi bo 3 sępy tam grasują, na czacie i forum samo biadolenie. ja też zaraz wychodzę bo czuję się tu juz nie swojo. Może po prostu czas zresetować wszystkie konta i zacząć od zera oczywiście po naprawieniu wszystkich błędów. Większość z nas pewnie odejdzie, ale ci nowi pełni zaangażowania i optymizmu widząc że maja w tej grze realne szanse może zbudują inne uczciwsze zasady, a na pewno przyniosą twórcom zastrzyk gotówki. Tak moi drodzy jedyną szansą dla tej gry jest nowe otwarcie. A wtedy rak, który ją toczy zniknie.

Server
    CLA01
    Witam
    Gram od prawie roku. Dzięki zapałowi, drobnym profitom na rzecz twórców i miłości do herosów udało mi się stworzyć sympatyczną uczciwą gildię, grupę ludzi grających o podobnej porze i o podobnych umiejętnościach. Ten zgrany zespół był w stanie iśc na każdą wyprawę, zrobić 30 ekspedycję, obmyśleć plan i wygrać w każdej trudnej walce. Podziwiam mobilizację wszystkich przy otwarciu bramy prowincji. Zrobilismy to jako jedna z pierwszych gildii. Pamiętam też nasz zawod tym co tam zastalismy. Ludzie którzy pierwsi weszli i zobaczyli że trzeba włożyć 5k bezimiennych byli tak zszokowani i bezradni, mozna powiedzieć że łzy cisnęły się im do oczu. Również nikt z nas od początku tej gry praktycznie nie grał w pvp - przyjete tam zasady brak jakiegokolwiek balansu, walki z tą samą grupą cwaniaków przestały nas bawić. Osobiście udało mi się zbudować silną postać wbić się przez moment do pierwszej czterdziestki, fajnie było obserwować jak głos i przedwieczny dziesiątkujący moje oddziały jeszcze pare miesiecy temu stali się w miare rozwoju postaci zwykłymi stworkami do bicia maksymalnie 2-3 rundy. Nieosiagalne do zdobycia kupki złota strzezone przez śmiertelnych wrogów stały się obiektem farmienia smoczej stali w walkach bohaterskich na najwyzszych tierach gdzie sb przekracza naszą 2-3 krotnie. Pozostali z gildii też przeszli ten proces. 20lvle stały się silnymi graczami, ci którzy prosili o pomoc przy kazdym bossie zaczęli walczyć ramie w ramię na 12 tierze w druzynówkach. Ale teraz nie mogąc się zalogować kolejne tygodnie, a jeśli juz to zamiast czerpać przyjemnosć z gry, na każdym kroku uważac w który portal wchodzić, czy też patrzeć czy gra nie muli bo może sprzedaż zwykłego artu z wyprawy wyeliminuje mnie z gry na 2-3 kolejne dni. Widziec jak z grupy kolegów i koleżanek zostaje parę osób, jak piszą na skrzynkę że oni nie rezygnuja tylko nie moga wejść do gry. Jeszcze tych paru padalców, którym pvp juz nie wystarczało więc wymyślili jak tu zrobić najlepsze artefakty bijące na głowe to co my normalnie uzyskiwalismy po roku gry. Chyba rzeczywiście ta gra się kończy. Może przy okazji urlopu sprobuję się odzwyczaić i jak wrócę i nic sie nie zmieni to kupię Wiedzmina....

Page 5 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast