Page 4 of 11 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 104

Thread: Burza mózgów 26.06.2015

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by miHAU92 View Post
    Ok, widzę czas wytoczyć ciężki kaliber.

Widzę mała prowokacja w innym temacie się udała, pewne osoby uczepiły się tego, że "nie byłem oficerem" a zwykłym graczem haha

Do rzeczy!

W dniu 26.06.2015 przywódca Legionu503 rzucił luźny pomysł na czacie o zebraniu w związku z sytuacją na serwerze.
    Pojawili się przedstawiciele Legionu503, Glorii Victis, ELITEofASHAN, Ekstradycji i Wiary Haldira oraz okogi z TheExpandables.

Temat dotyczył ulepszania itemków, czyli exploit, który niektóre gildie wykorzystywały/wykorzystują. Ustalono pewne zasady MIĘDZY GILDIAMI , stąd ten temat, by zaprezentować wszystkim efekty naszego spotkania.
    Postanowiliśmy, iż:
    - członkowie gildii, którzy korzystali z exploitu natychmiastowo usuwają itemki
    - przywódcy oraz oficerowie sprawdzają (choćby na ekspedycjach) czy ktoś nie ma zbugowanych itemków
    - w przypadku wysłania screena z takowymi itemkami osoba ta jest usuwana z gildii
    - dodatkowo, osoba ta jest wpisywana na czarną listę na stronie elrath.pl (podziękowania dla Neona) oraz stronce gildii Gloria Victis (podziękowania dla Sarollaha) i obowiązuje niepisana umowa o nie przyjmowaniu takich osób w swe szeregi

Do tej pory akces do akcji ogłosiły gildie:

1. Legion503
    2. Gloria Victis
    3. Ekstradycja
    4. ELITEofASHAN
    5. Wiara Haldira
    6. Alqualonde
    7. District 9
    8. Organizacja
    9. IMMORTALS_II
    10. Fear_of_Darkness
    11. DEFLORACI

Brak akcesu (mimo udziału okogiego):
    1. TheExpandables

Dodatkowo jest idea, by spotykać się raz na tydzień, raz na dwa tygodnie (w wolnym czasie) przywódcami/oficerami gildii na tsie w celu omawiania "postępów" na serwerze, wymiany obserwacji itp. Takie małe pospolite ruszenie. Prosiłbym każdego przedstawiciela gildii, jeśli posiada tsa, o przesłanie go czy tutaj, czy na pw do mnie lub do gracza ba1i.

Pokażmy, że w kupie siła.

Teraz mała prywata:
    - okogi - miałem Cię za bardziej ogarniętego faceta, na tsie mówiłeś, że się zgadzasz a na forum co innego
    - mariuszka - skoro jesteś przywódcą gildii, i inni przywódcy potrafią jasno określić swoje stanowisko w związku z exploitem a Ty nie - dziękuję Ci bardzo. Niech wszyscy widzą, że jako jedynie macie jakieś aluzje do "pospolitego ruszenia". Były screeny w innym wątku, punkty karne zebrałem, wątek poszedł do lamusa.
    - TheExpandables - gildia, która nie ukrywa, że korzysta z exploitów, screeny ciągle gdzieś krążą, doszło do tego, że Lord_Mar potrafił nawet alta swojego podrasować.

Nazwijmy rzeczy po imieniu - w innym temacie DonCamillo chwalił się, że robiliście próby i jesteście lepsi - owszem, bądźcie lepsi, ba! Bądźcie liderami na wszystkich 3 bramach. Na zbugowanych itemkach to radość porównywalna z graniem na kodach na god mode Jeśli dla Was klepanie itemków jest ważniejsze niż dobro ogółu, stabilność serwera i w ogóle gra to nie mam pytań. Mam nadzieję, że kolejne gildie będą się pod tym podpisywały i my, gracze, dogadamy się i faktycznie wyplenimy chwasty z naszego ogródka.

Z góry przepraszam za moje wcześniejsze posty i niesłuszne zarzuty do innych (głównie chodzi mi o Glorię Victis i ELITEofASHAN). Teraz tak naprawdę wychodzi, kto chce grać fair wobec wszystkich, a kto woli "przeć do przodu kosztem innych"

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję wszystkim za udział w akcji, pokażmy, że gracze sami potrafią się dogadać.

Oficer gildii Ekstradycja

naczelny troll Kicha

Nic dodać, nic ująć!

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Teraz mała prywata:
    - okogi - miałem Cię za bardziej ogarniętego faceta, na tsie mówiłeś, że się zgadzasz a na forum co innego
    mowilem ze nie reprezentuje gildii a jedynie samego siebie , nie ja podejmuje decyzje , ja nikogo nie wywale ...zgadzam sie z wami , ale nie godze sie na plucie na mnie tylko dlatego ze jestem w takiej gildii a nie innej ... kazdy ma swoje powody i itemki tego nie zmienia. Ja nie uzywam tych itemkow i to mi wystarczy , nie bede sie tlumaczyl szczegolnie za innych

czyli miHAU92 to kicha ... dziwne i jakies takie niesmaczne , to taka prywata do ciebie ( a to niby mnie sie zarzuca dwulicowosc )
    Last edited by okogi; 27.06.15 at 14:31.

Server
    CLA01
    Dobra akcja, ciekawe czy przyniesie efekt.
    Szkoda tylko, że na innych forach (czechy, ruscy itp) mają na to wywalone i jak będzie kiedyś chempion of ashan to to wyjdzie.
    I jestem ciekawy kiedy podejmą decyzje "developerzy".

Server
    CLA01
    Nie sprzeczajmy się...Problem jest z czymś (bardziej chyba kimś) innym!
    Fajnie, ze mamy ustalone pewne reguły sami wobec siebie!
    Zobaczymy co z tym wszystkim zrobi BB/UBI

Server
    CLA01
    Niżej upaść nie można biorąc do ręki coś co stwarza nad innymi graczami śmiesznie wyglądającą na pierwszy rzut oka przewage. To przypomina zakompleksionego małego ludka z małym interesem. Sięga wtedy po maść na rozmiar i dmuchaną Lole. Tak w jednym jak i drugim przypadku satysfakcja pozorna.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Harmony View Post
    Niżej upaść nie można biorąc do ręki coś co stwarza nad innymi graczami śmiesznie wyglądającą na pierwszy rzut oka przewage. To przypomina zakompleksionego małego ludka z małym interesem. Sięga wtedy po maść na rozmiar i dmuchaną Lole. Tak w jednym jak i drugim przypadku satysfakcja pozorna.
    Fajne porównanie, podoba mi się
    A teraz poważniej: ludzie zawsze będą ulegali pokusom. Mamy swoje lepsze i gorsze dni, momenty słabości itd. Dlatego główny wysiłek trzeba ukierunkowac w naciskach na BB aby cos zrobiło od strony programowej i wyeliminowało błędy.
    Jak wiecie, każde wspomnienie o samym istnieniu błedów jest szybko usuwane, więc piszemy o tym tam gdzie oni nie moga usuwać. To po to aby strategia BB typu "zapłać i spadaj" stosowana od dłuzszego czasu przez BB uległa zmianie.

Nishiyma
    Guest
    To ja się wypowiem od trochę innej strony w ten sposób: wątki były usuwane ponieważ zamieniały się w miejsce prowokacji i przepychanek. Screeny jakiś wiadomości, wyzwiska rzucane w stronę całych gildii lub jednostkowych osób. Takiego czegoś nie może być. Tutaj póki co jest kulturalnie i mam nadzieję, że tak zostanie. Druga kwestia to to, że UBI dowiedziało się o tym exploicie (wbrew temu co niektórzy z Was mówią) kilka dni temu i to od jednego z moderatorów, który po prostu od razu się zwrócił do osób na wysokim szczeblu w tej drabince.
    Póki co badają sprawę i szukają rozwiązania. Ja wiem, że chcielibyście, żeby to zostało zrobione już teraz, ale chyba lepiej jeśli zajmuje im to trochę więcej czasu, bo może zostanie to wyeliminowanie ładnie, sprawnie i nie powodując nowych błędów, których raczej nikt z nas nie chce. Nie wiadomo też na jak wielką skalę się to działo, a tak jak już mówiłam w innym wątku przeanalizowanie działań każdego gracza wymaga trochę czasu i wiem, że dla Was to brzmi jak oklepana śpiewka, ale jeszcze nigdy tutaj nie powiedziałam czegoś czego nie myślałam i nikt mi nie dyktuje odpowiedzi

Pozdrawiam
    Nishi

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Dobra akcja, ciekawe czy przyniesie efekt.
    Szkoda tylko, że na innych forach (czechy, ruscy itp) mają na to wywalone i jak będzie kiedyś chempion of ashan to to wyjdzie.
    I jestem ciekawy kiedy podejmą decyzje "developerzy".
    deweloperzy podejmą decyzję pewnie tuż po kolejnej edycji "Champion of Ashan" xD
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    To ja się wypowiem od trochę innej strony w ten sposób: wątki były usuwane ponieważ zamieniały się w miejsce prowokacji i przepychanek. Screeny jakiś wiadomości, wyzwiska rzucane w stronę całych gildii lub jednostkowych osób. Takiego czegoś nie może być. Tutaj póki co jest kulturalnie i mam nadzieję, że tak zostanie. Druga kwestia to to, że UBI dowiedziało się o tym exploicie (wbrew temu co niektórzy z Was mówią) kilka dni temu i to od jednego z moderatorów, który po prostu od razu się zwrócił do osób na wysokim szczeblu w tej drabince.
    Póki co badają sprawę i szukają rozwiązania. Ja wiem, że chcielibyście, żeby to zostało zrobione już teraz, ale chyba lepiej jeśli zajmuje im to trochę więcej czasu, bo może zostanie to wyeliminowanie ładnie, sprawnie i nie powodując nowych błędów, których raczej nikt z nas nie chce. Nie wiadomo też na jak wielką skalę się to działo, a tak jak już mówiłam w innym wątku przeanalizowanie działań każdego gracza wymaga trochę czasu i wiem, że dla Was to brzmi jak oklepana śpiewka, ale jeszcze nigdy tutaj nie powiedziałam czegoś czego nie myślałam i nikt mi nie dyktuje odpowiedzi

Pozdrawiam
    Nishi
    witam a skąd wiesz co robia?? w końcu we wtroek wychodzi nowa łatka i napewno dogłębnie analizują problem, po za tym ci co mają ulepszone itemy odejdzcie z gildi załóżcie własną i po problemie, każdy ma prawo grać jak mu się podoba, każdy ma prawo używać takich itemów jak chce, oczywiście mi też to się nie podoba, ale skoro ludzie inaczej nie umieją to trudno

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post

Pozdrawiam
    Nishi
    Być może i tak, tylko problem jest w tym że już Wam nie wierze, a przykład pierwszy z brzegu to to ze nas okłamujecie to codzienne restarty serwerów. Chcesz mi powiedzieć że dzisiaj o 5:00 był restart ? A jutro o 5:00 też będzie ?

Dzisiaj nie było i jutro nie będzie. Dzisiaj od godziny 5:00 do 5:10 nie zapaliła sie czerwona lampka na stronie głownej nawet na kilka sekund. Na portalach o grach przeglądarkowych czeka kilka fajnych aktualnych ocen tej gry na publikacje. Zobaczymy czy nadal Heros online bedzie tak topowa i legendarna. Jak dla mnie to wtorkowy restart jest terminem dedline dla mojej obecności tutaj. Po kilkunastu latach obecności na wielu grach przeglądarkowych musze stwierdzić, że tutaj trafiłem na bubla pierwszej klasy finansowanego również z mojej kieszeni. Ja tam sobie znajde coś fajnego do grajkowania, tylko co Wam zostanie jak inni zrobią tak samo. Ostatni zgasi światło ?

To raczej mój ostatni post na tym forum (chyba ze zdarzy się cud ale od tego podobno jest jakaś siła gdzieś tam)

Nekromanta Hironius

Page 4 of 11 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast