Page 10 of 11 FirstFirst ... 8 9 10 11 LastLast
Results 91 to 100 of 104

Thread: Burza mózgów 26.06.2015

keniutek's Avatar
    Server
    CLA01
    No lonem cos odpadło i dlatego ten ból ale nie matrw się transy cie wezmo do paki

Server
    CLA01
    Quattron i po co się tu wypowiadasz na tym forum razem z Twoimi trollami jak sami o sobie mowia, ja wiem jak jest i Ty wiesz jak jest, bądź mądrzejszy (tak, nawet ode mnie, ja się daje prowokować), konczac ten spor wrzuce prawdziwy przedmit trolla kichy

wybacz kattia, nie odpisze Ci ale zycze Ci takiej paly poza heroesami, powodzenia w poszukiwaniach, Tobie i partnerowi

Server
    CLA01
    Zal mi was Exy...

keniutek's Avatar
    Server
    CLA01
    Lony a ty czasem nie masz w realu nicka pudzian bo wieje od ciebie podobnym syfem

Server
    CLA01
    Źle się dzieje. Młodzież dzisiaj ma bardzo słabą wolę i unika wysiłku - dlatego bawi się w podpieranie się oszustwami.
    Tak, zaraz usłyszę że to tylko gra. I tak i nie. Bo w ten sposób usypia się sumienie.
    małe oszustwo w grze, a potem większe w szkole i przekręt w pracy.

Szczególnie przerażającym jest to, że wielu z oszustów nie widzi nic zdrożnego, uciekało w hipokryzję i gdy zderzyli się ze ścianą - zaczynają kąsać i przeklinać.

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lony View Post
    Quattron i po co się tu wypowiadasz na tym forum razem z Twoimi trollami jak sami o sobie mowia, ja wiem jak jest i Ty wiesz jak jest, bądź mądrzejszy (tak, nawet ode mnie, ja się daje prowokować), konczac ten spor wrzuce prawdziwy przedmit trolla kichy

wybacz kattia, nie odpisze Ci ale zycze Ci takiej paly poza heroesami, powodzenia w poszukiwaniach, Tobie i partnerowi
    Ale ludzi to Ty szanuj, kasztanie Cieszymy się, że życzysz Katti przyjemności, gdyż sam pewnie codziennie zaznajesz takowej wraz ze swoim partnerem brak argumentów nadrabiamy obrażaniem, BRAWO TheExpandables, wychodzi prawdziwe oblicze
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    -to TY osiagnales experta w trolingu

http://heroes-online-wiki.com

Server
    CLA01
    ty kikitek to w ogole nie wiem czemu zabierasz glos w tym temacie

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lony View Post
    ty kikitek to w ogole nie wiem czemu zabierasz glos w tym temacie
    keniutek bardziej uczciwy od Ciebie, bo przyznał, że miał itemy ale je usunął i jakoś bana nie dostał, wręcz przeciwnie do Exploitables

szacun keniu dla Ciebie, że usunąłeś itemki, taką postawę się ceni a nie pisanie, że się zgłosiło exploit a teraz dostanie bana

Pozdrawiam
    uczestnik bandy trolli Quatrona - Kicha
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    -to TY osiagnales experta w trolingu

http://heroes-online-wiki.com

keniutek's Avatar
    Server
    CLA01
    Teraz tylko ten Pan nas uratuje https://www.youtube.com/watch?v=fkFGwQz_uqM

Server
    CLA01
    Moj drogi Lony. Pozdrawiam Cie wraz z moim partnerem. Jego pała ma wiecej niz 1180 mm. Pozdro

Page 10 of 11 FirstFirst ... 8 9 10 11 LastLast