Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 104

Thread: Burza mózgów 26.06.2015

Server
    CLA01

Burza mózgów 26.06.2015

Witam,
    Miało dziś miejsce spotkanie Liderów/Oficerów/członków "TOPowych" Gildii rozmawialiśmy na temat obecnej sytuacji związanej z Ulepszeniem artów.
    W skrócie. Podjeliśmy wspólnie decyzje z Liderami i członkami owych Gildii, iż używanie buga z ulepszenie artefaktów będzie bezwzględnie karane w Gildii.
    Mam na myśli usunięcie(w trybie natychmiastowym) danej osoby która się dopuściła tego haniebnego zachowania!
    Nie chce się rozpisywać bo ludzie którzy byli w tym czasie na TS wiedza jak było.
    Chciałbym tylko aby te mniejsze Gildii, inni gracze bez Gildii podpisali się pod tym lub też nie.

Decyzja była podjęta poprzez przedstawicieli Gildii i "wolnych" strzelców.
    Nie mamy też nic przeciwko jeśli ów osoba usunie artefakty!

Ps będzie stworzona z Lista graczy( na Elrath.pl oraz Gloria Victis) którzy używają "ów" itemków!

Gildie Popierające:

-Legion503
    -Gloria Victis
    -Ekstradycja
    -Alqualonde
    -District 9
    -Wiara Haldira
    - ELITEofASHAN
    -Organizacja
    -DEFLORACI
    -Ashamani

Pozdrawiam

Lider Legionu503

Ba1i
    Last edited by ba1i; 28.06.15 at 15:25.

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    podpisuje się pod tym

Sarollah
    przywódca gildii Gloria Vicits
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    Gildia Ekstradycja podpisuje się pod tym.

Server
    CLA01
    To z mniejszych Alqualonde też się dołącza.

Server
    CLA01
    A nie może zabraknąć D9....Szacunek dla graczy i gry. I tyle

Server
    CLA01
    Organizacja się podpisuje pod tym.

Server
    CLA01
    Wiara Haldira też nie popiera psucia gry przez exploity. Jestesmy z Wami.

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Jako właściciel elrath.pl również uczestniczyłem w spotkaniu. Podpisuję się pod tym.

Server
    CLA01
    To panowie moze z innej beczki. Robicie spotkanie oki ale zaproscie nieco wczesniej niektorzy maja zycie prywatne tez.Nie bylo mnie wiec sie nie wypowiem.Ale moze od razu panowie skasujmy wszystkie "ptaszki" na zbugowanych krysztalkach mam wymieniac dalej? OMG jesu ile osob to robilo niech tez BB ich przeswieltli?a tam po co rentgen zbanowac na amen.Aha klikacie w gratulacje dla znajomych za zdobycie NOWEGO POZIOMU? No napewno klikacie A przeciez to blad gry no panowie jak mozna tak oszukiwac? BANA dla bugerow!

czemu o takich rzeczach nie piszecie otwarcie??? Bo to wam pomaga w grze.A BB i tak zrobi swoje.Zbanuja to zbanuja,nie zbanuja kilku z nas odejdzie na wasze miejsce bedzie nowa osoba i dalej sie bedzie krecic.Gra ma nadal jest w fazie BETA wiec cyrki byly beda i tego nie zmienimy.
    A z innej strony to zacznijmy od tego ze serwer sie nie wiesza od momentu zbugowanych artow tylko od momentu wprowadzenia ekspedycji ale wiadomo winnych trzeba znalezc.BB kasuje nam posty to teraz jezdzicie po mnie a prosze was bardzo niech wam to na zdrowie wyjdzie.
    Zycze powodzenie i pozdrawiem
    Mariuszka

ps.musze napisac do supportu zeby mi jeden tytul zmienili z "Herszt Bandy Zloczyncow" na "Herszt Bandy Cziterow" latwiej bedzie wam mnie znalezc na mapie
    Last edited by Mariuszka_928; 27.06.15 at 00:47.

Server
    CLA01
    Elite of Ashan, bralismy udział w spotkaniu szefów i oficerów gildii na ts i podpisujemy sie w 100% za !!! Mariuszka czy Ty naprawdę nie widzisz że gra traci wszelki sens z tym exploitem, a że się rozpisujesz na ten temat tyle to już Twój problem, bo masz problem i to chyba największy

Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast