Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 104

Thread: Burza mózgów 26.06.2015

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nas z Immortals Heroes obecne IMMORTALS II nigdy nie brano pod uwage jako gildia choc w najlepszych momentach miala ponad 800 postaci,powiem za zgoda czlonków kazdego co uzywa tych exploitów wydalic z gildii serwera,gry ban permanentny .dziekuje i pozdrawiam

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    taa, podpisujcie się dalej. Szkoda tylko, że jak się podjedzie pod kuźnię, to cały czas jest log out/log in włąśnie z tych klanów...

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by devgru View Post
    taa, podpisujcie się dalej. Szkoda tylko, że jak się podjedzie pod kuźnię, to cały czas jest log out/log in włąśnie z tych klanów...
    to jest wlasnie hipokryzja uczciwosci , choc faktem jest ze to otemat przedmiotach ,ktore to wypaczaja totalnie rozgrywke ... to one sa priorytetowe poki co , narazie nie oceniam reszty przyjdzie na to czas...

Server
    CLA01
    Nie lubie sie tu udzielac, ale niech bedzie - sytuacja mnie zmusila - zajebiste masz spotkanie "topowych" gildii na serwerze Bali bez THE EXPENDABLES, Ashamani czy FearOfDarkness.... + rewelacyjny pomysl - zaloguje sie o 15, wpadne na genialny pomysl zorganizowania 'imprezy' o 16 - wpadajcie na mojego ts'a - wszystko 'obgadamy'.
    ...
    I teraz tak... (mimo, ze jestes moim znajomym od ladnych kilku mc Lord sry): chce to widziec, jak SirTolan wyrzuca z gildii TOP1 na sewerze Lord_Mara za bugowanie itemow (mam wrzucac linki do screenow? chyba wszyscy widzieli...)

'Chciałbym tylko aby te "mniejsze Gildie", oraz inni gracze bez Gildii podpisali się pod tym lub też nie':
    OTO ODP: Bedacy reprezentantem MNIEJSZEJ gildii NIE MAM SIE POD CZYM PODPISYWAC. Gramy UCZCIWIE, nie potrzebujemy EXPLOITOW, zeby wygrac sezon.

I NASZE ZDANIE JEST TAKIE: PERM BAN DLA WSZYSTKICH CHEATEROW (BEZ ODWOLAN DLA TYCH KTORZY JESZCZE MIELI CZELNOSC TO W PVP WYKORZYSTYWAC)

Pozdrawiam
    MasterKross
    Last edited by MasterKross; 27.06.15 at 03:28.

Server
    CLA01
    Hej MasterKross dla jasności Lord_Mar odszedł sam z EoA do Expendables parę tygodni temu a Masterlata_ też tam miesiac wczesniej - tyle mam do powiedzenia w tym temacie SirTolan.
    Last edited by Palmer; 27.06.15 at 03:33.

Cedirae's Avatar
    Server
    CLA01
    Malutcy jesteśmy, ale też tępimy bugerów i korzystających z exploitów. DEFLORACI się podpisują.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    konczac moja dyskusje na ten temat ( kolejny ostatni raz i pewnie nie ostatni jak siebie znam )

macie itemki ??? FAJNIE !!!
    pobawcie sie nimi poki mozna !!!
    BB to MUSI naprawic jesli chce ciagnac ta gre
    i to nie banujac graczy a blokujac itemki , bo to beta i wbrew pozorom to my tworzymy ta gre
    jesli nie byloby tych artow , to nie wiedzieliby ze tak mozna i jest blad do naprawy
    fakt jest taki ze BB stracilo wiecej niz gracze , bo realna kase
    kazdy exploit jest exploitem i kazdy trzeba wyeliminowac , ale wg szkodliwosci
    fajnie ze jest troche osob ktore cenia sobie bardziej ten tytul niz osiagi wirtualne
    pozdrawiam wszystkich okogi
    i mniej jadu zycze

Server
    CLA01
    Jestem członkiem z jednych z w/m gildii ale nie rozumiem jednego. Wszyscy zabroniliście używać bugu związanego z artefaktami ale już na bug związany z t 13 wyraziliście zgodę. Nie uważacie ze coś jest nie halo.Ile gildii tak naprawdę wie jak wbić t 13 za pomocą bugu ? Nie uważacie że reszta jest poszkodowana w stosunku do czołowych 5-6 gildi ? Nie chce wyskakiwać do przodu ale kto dał wam władze wybierania które exploity są dobre a które złe. Jeśli tak to ma wyglądać że zbierzecie się w 10 osób i bedzięcie podejmować decyzje za wszystkich to ja dziękuje za taką grę. Moje zdanie jest takie stanowcze NIE dla wszystkich exploitów jakie znajdziecie w grze a nie wybieranie pod siebie czy mi pasi czy nie. Jak słysze u siebie w gildii jacy to jedni są źli bo bugują arty a z drugiej strony jest zachęcanie do wbijania t13 na bugu to normalnie szlag mnie trafia. Apeluje żeby jedni z drugim sie zastanowili bo po prostu psujecie grę. Myślałem ze nie przyznam racji członkom jednej z gildi (wiadomo o którą chodzi) ) ale mają po prostu racje. Ta gra straciła sens w momencie kiedy szanowne grono administratorów przy wykorzystaniu pierwszego bugu nie dało banów. Swoim postępowaniem zachęciło część graczy do szukania dziury w całości. Założę się że jak jeden z drugim dostałby bana na konto ( nie ważne czy ma 100 smoczy czy 3 ) nie było by więcej takich sytuacji. Każdy zacząłby szanować swój czas jaki poświęcił rozwijaniu konta. A tak słychać tylko głosy czemu nie używasz exploitów i tak ci nic nie zrobią bo na ruskim serwerze było podobnie etc;. W skrócie jedno wielkie NIE dla wszystkich exploitów i przestańcie niszczyć naszą gre
    pozdrawiam Piotr z EliteOfAshan

Nishiyma
    Guest
    Miło, że gracze podjęli inicjatywę. Decyzja developerów wciąż nie zapadła w tej kwestii, ale we wtorek ma być jakaś przerwa... Tyle ode mnie.

Pozdrawiam.
    Last edited by Nishiyma; 29.06.15 at 22:04. Reason: pomyłka w dacie przerwy

Server
    CLA01
    heh, pare osob z calego servera podejmuje inicjatywe a jak po przeczytaniu powyzszysz postow i tak nie wiem o co chodzi i co mam buc zakazane

moze by ktos napisal o co kaman

bo jakies bany z jakies bugi ale skad mam np wiewdziec ze wlasnie buga uzylem ?

Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast