Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Strata wojsk na arenie

Server
    CLA01

Strata wojsk na arenie

Walczyłem przed chwila walkę pvp. Jedną z pierwszych więc wciąż mam 100% zwrotu straconego wojska. Jednak gdy wiedziałem już że przegrałem i wycofałem się z walki moje straciłem praktycznie całe wojsko jakie miałem, i nie odzyskałem go. Czy jest sposób na odzyskanie tych wojsk przez support? To były 3 ulepszone oddziały i kosztowały mnóstwo kryształów więc prędzej oleję te grę niż będę grał bez nich.
    Tutaj screen zarz po tej walce:

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    1. screena nie widac
    2. moze w koncu cos zrobili z ucieczkami
    3. uciekles = straciles
    4. walczylbys do konca to by ci wojsko wrocilo
    5. support wojska ci nie odda

pozdr

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Podczas ucieczki z pola bitwy ponosisz straty w jednostkach, jest to rzecz normalna.

Jarl_Sidek
    Guest
    chyba że płacisz złotem to nie tracisz (no chyba że uciekasz w połowie bitwy gdzie masz juz straty)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    1. screena nie widac
    2. moze w koncu cos zrobili z ucieczkami
    3. uciekles = straciles
    4. walczylbys do konca to by ci wojsko wrocilo
    5. support wojska ci nie odda

pozdr
    Widzę ze nie mam szans bo bitwa przegrana to się poddaję i wychodzę - to normalne. Gdzie niby jest zapis że wychodząc przed końcem zwrot nie działa?
    A skoro nie oddadzą to niech się ***, nie płaciłem tu nic i już nie będę mogą mi dać bana na stałe.
    Last edited by Nishiyma; 27.06.15 at 10:47.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    chodzi o to bys nie korzystal z exploitu , kara jest za ucieczke a nie za przegrana walke

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by RaiDramon View Post
    Widzę ze nie mam szans bo bitwa przegrana to się poddaję i wychodzę - to normalne. Gdzie niby jest zapis że wychodząc przed końcem zwrot nie działa?
    A skoro nie oddadzą to niech się ***, nie płaciłem tu nic i już nie będę mogą mi dać bana na stałe.
    i moze jeszcze osoba z która walcysz nie powinna dostac nagrody za wygraną i powinna stracićjednostki?
    Last edited by Nishiyma; 27.06.15 at 10:47.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    i moze jeszcze osoba z która walcysz nie powinna dostac nagrody za wygraną i powinna stracićjednostki?
    A co ty widzisz dziwnego w poddawaniu się gdy wiesz ze przegrasz? dalsza walka gdy rezultat jest oczywisty to marnowanie czasu.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    A co ty widzisz dziwnego w poddawaniu się gdy wiesz ze przegrasz? dalsza walka gdy rezultat jest oczywisty to marnowanie czasu.
    to sie zdecyduj .. tracisz czas , albo kase albo jednostki ... nie ma bezkarnego polowania na slabszego gracza

Server
    CLA01
    podejdź to tego w ten sposób , że próbowałeś wycofać się ( uciec) z przegranej walki, ale niestety Cię dogonili i wytłukli
    nic dziwnego na realnym polu walki

Page 1 of 2 1 2 LastLast