Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 37

Thread: Propozycja zmian wersja 2

Server
    CLA01
    może nie wymiana ogólna ale na początek dobrze by było aby np dwóch graczy przy walce drużynowej mogło się wymieniac artefaktami wydropionymi z walki - czasami po walce tygodniowej wpadają same itemy nieużyteczne np. klerowi itemy dla rycka .

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Zmiana gry to tez dobra opcja OGÖLNA ,na zdrowie wyjdzie,na farbie do wlosów sie zaoszczedzi,nie mówiac juz o zjedzonych paznokciach przy próbach zalogowania

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    prowincji gildi nie zaszkodziloby jakby na placu postawic obu beliafow
    popieram

Server
    CLA01
    Neon - nic dodac nic ująć. Great job!

Server
    CLA01
    jak by mial wygladac niby ten bos miesieczny? nawala milion wrogich jednostek i co? rycek padnie po 2 turach bo nie zatrzyma wroga a kler cos tam porobi chyba ze sie dryfy wezmie i poprzejmuje. Przy obenych umiejetnosciach klas zrobienie takiego bosa jest niewykonalne, tak zeby kaza postac miala szanse wygrac w takim samym stopniu. Przynajmniej ja tego nie widze.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak sobie nie radzą...
    Połączyć wszystkie serwery w jeden...
    Gra powinna być w html5...

Server
    CLA01
    byłem przed chwilką na elrath.pl i jestem rozczarowany najpierw ciekawe wypowiedzi na temat zbugowanych itemków a zaraz obok ranking najlepszych gildii w których buszują herosi z takimi na plecach jak tępić to może do końca i pomijać te gildie żeby odeszły w stan zapomnienia

Server
    CLA01
    Gratulacje dla Kolegi Neona, za to że w imię poprawy jakości gry sporo się "napisał".
    Większość z tych zmian jest bardzo dobrymi propozycjami, aczkolwiek w kilku przypadkach zaoponuję.
    Ad. 6 pkt. 5
    Ulepszanie jednostek frakcji.
    po co? uważam, że akurat ten system jest właściwy dla jakości gry, są jednostki elitarne i jest mięso na przemiał

Ad. 8 pkt. 2
    Wprowadzenie ekonomi między graczami
    eee tam, po co? to nie WoW, to bardziej szachy

Ad. 8 pkt. 4
    Jeden miesięczny boss
    Zamiast wprowadzania miesięcznego bossa, lepiej wprowadzić bossa bonusowego, dostępnego po pokonaniu wszystkich bossów tygodniowych. Powinien być słusznie trudniejszy, z gwarantowaną nagrodą w postaci zestawu surowców, jakiegoś arta i więcej PB. Mógłby być losowy (np. wśród kilku do wyboru)

Ad 8. pkt 7.
    Wprowadzenie "Taktyki"
    eee tam, gra stanie się zbyt łatwa (już i tak jest dość łatwa), zamiast "Taktyki" rodem z Herosów 3 lepiej dać możliwość stałego! ustawienia jednostek (np na ostatniej linii) i uzależnić ją od kolejności obsadzenia wojsk w slotach

To tyle zdań odrębnych, a jeszcze tytułem rozwinięcia:
    Ad 8 pkt 6
    Dodanie Balist/Namiotów
    Balisty upgreadowalne i wcale nie musi to być tanie, wręcz przeciwnie. Powinno pochłaniać dużo surowców.

Ad 8 pkt 8
    Wprowadzenie nowego rodzaju bonusów do przedmiotów
    należy dodać potężniejsze atrybuty zestawów setowych w chwili używania całego zestawu składającego się z 6 artów, wtedy jest jakieś uzasadnienie dla korzystania z setów w całości, oraz chęci ich pozyskania

Jeśli chodzi zaś o moje propozycje to:
    1. Wyprawy - możliwość zrzucania się wszystkich uczestników wyprawy na te 1000 PB, za które trzeba przedłużyć. Podkreślam, że MOŻLIWOŚĆ, a nie konieczność. Często gracze bardzo chcą przedłużyć wyprawę, ale brakuje im 100 czy 200 PB, które mógłby ktoś dorzucić...
    2. Konieczność potwierdzania dodatkowym przyciskiem wydatkowania PB (dużo ludzi to postuluje)
    3. Comiesięczne (lub chociaż co trzymiesięczne) zmiany na Arenie Zmagań, z nowymi wyzwaniami, potworami i nagrodami. To fajna zabawa dla 1 gracza i w miarę trudna.
    4. Możliwość kupowania surowców (drewno/stal/kryształ/smocza stal) za złoto, po jakimś sensownym przeliczniku
    5. Możliwość "deenchantowania" pradawnych artów i przekuwania ich w jakiegoś "kozackiego grata" w kuźni bohaterskiej. Np: 100 "kibli" w jednego "kozaka"

na razie tyle
    pozdro

Server
    CLA01
    Propozycję Neona i innych graczy są zasadne, ale zaraz po ich wprowadzeniu powinien być reset całego serwera do zera.Gra bardzo by się oczyściła.Ja mogę poświęcić wszystkie swoje postacie dla dobra gry

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by TheJet View Post
    Gratulacje dla Kolegi Neona, za to że w imię poprawy jakości gry sporo się "napisał".
    Większość z tych zmian jest bardzo dobrymi propozycjami, aczkolwiek w kilku przypadkach zaoponuję.
    Ad. 6 pkt. 5
    Ulepszanie jednostek frakcji.
    po co? uważam, że akurat ten system jest właściwy dla jakości gry, są jednostki elitarne i jest mięso na przemiał

Ad. 8 pkt. 2
    Wprowadzenie ekonomi między graczami
    eee tam, po co? to nie WoW, to bardziej szachy

Ad. 8 pkt. 4
    Jeden miesięczny boss
    Zamiast wprowadzania miesięcznego bossa, lepiej wprowadzić bossa bonusowego, dostępnego po pokonaniu wszystkich bossów tygodniowych. Powinien być słusznie trudniejszy, z gwarantowaną nagrodą w postaci zestawu surowców, jakiegoś arta i więcej PB. Mógłby być losowy (np. wśród kilku do wyboru)

Ad 8. pkt 7.
    Wprowadzenie "Taktyki"
    eee tam, gra stanie się zbyt łatwa (już i tak jest dość łatwa), zamiast "Taktyki" rodem z Herosów 3 lepiej dać możliwość stałego! ustawienia jednostek (np na ostatniej linii) i uzależnić ją od kolejności obsadzenia wojsk w slotach

To tyle zdań odrębnych, a jeszcze tytułem rozwinięcia:
    Ad 8 pkt 6
    Dodanie Balist/Namiotów
    Balisty upgreadowalne i wcale nie musi to być tanie, wręcz przeciwnie. Powinno pochłaniać dużo surowców.

Ad 8 pkt 8
    Wprowadzenie nowego rodzaju bonusów do przedmiotów
    należy dodać potężniejsze atrybuty zestawów setowych w chwili używania całego zestawu składającego się z 6 artów, wtedy jest jakieś uzasadnienie dla korzystania z setów w całości, oraz chęci ich pozyskania

Jeśli chodzi zaś o moje propozycje to:
    1. Wyprawy - możliwość zrzucania się wszystkich uczestników wyprawy na te 1000 PB, za które trzeba przedłużyć. Podkreślam, że MOŻLIWOŚĆ, a nie konieczność. Często gracze bardzo chcą przedłużyć wyprawę, ale brakuje im 100 czy 200 PB, które mógłby ktoś dorzucić...
    2. Konieczność potwierdzania dodatkowym przyciskiem wydatkowania PB (dużo ludzi to postuluje)
    3. Comiesięczne (lub chociaż co trzymiesięczne) zmiany na Arenie Zmagań, z nowymi wyzwaniami, potworami i nagrodami. To fajna zabawa dla 1 gracza i w miarę trudna.
    4. Możliwość kupowania surowców (drewno/stal/kryształ/smocza stal) za złoto, po jakimś sensownym przeliczniku
    5. Możliwość "deenchantowania" pradawnych artów i przekuwania ich w jakiegoś "kozackiego grata" w kuźni bohaterskiej. Np: 100 "kibli" w jednego "kozaka"

na razie tyle
    pozdro

Jeśli miałbyś więcej pomysłów to wal śmiało, będę jeszcze przez 5 dni zbierał pomysły.
    Ad. 8. pkt. 4. - podoba mi się opcja pojawiania się bosa, dopiero po zabiciu tych tygodniowych.
    Ad. 8. pkt. 6. - genialny pomysł! Tylko trzeba by było jeszcze dodać coś po za katapultą i namiotem
    Ad. 8. pkt. 8. - też mi się wydaje, że gdyby takie unikalne bonusy były z zestawów, to by było jeszcze lepsze zagranie

Twoje propozycje:
    1. Wyprawy - ciekawy pomysł, i jak nie uda się zrzucić to i tak się traci, na to BB może pójść
    2. Nie przejdzie, gra jest typu P2W, w BB nie rozumieją, że grając uczciwie wobec graczy można więcej zarobić
    3. Aren zmagań zmienna - ok ale powinny być korzyści z jej ukonczenia, np zysk czy trofeum dla całej gildii czy jakieś unikatowe odznaczenia dla samego gracza.
    4. No raz mi piszesz, że zrobienie z tej gry ekonomicznej to błąd, a teraz sugerujesz że market powinien być No ja też miałem na myśli market, ale rozbudowany o opcje z innymi osobami i artefakty.
    5. I to jest myśl! Ciekawy pomysł z prowadzeniem craftingu

Quote Originally Posted by hacz View Post
    byłem przed chwilką na elrath.pl i jestem rozczarowany najpierw ciekawe wypowiedzi na temat zbugowanych itemków a zaraz obok ranking najlepszych gildii w których buszują herosi z takimi na plecach jak tępić to może do końca i pomijać te gildie żeby odeszły w stan zapomnienia
    Masz racje, powinienem bardziej opisać artykuł o najlepszych gildiach, ale póki co nie da się żadnej gildii wyłonić ze względu na ilość bugów, dlatego jak widzisz podaje tylko czyste informacje o tym kto wybudował bramy i jakie miejsce zajął na koniec sezonu. Ludzie zdają sobie sprawę, że nie mogę tych rankingów w żaden sposób oceniać, ponieważ przez pryzmat bugów - i teraz exploitów taka ocena byłaby niesprawiedliwa.

Quote Originally Posted by dw15 View Post
    jak by mial wygladac niby ten bos miesieczny? nawala milion wrogich jednostek i co? rycek padnie po 2 turach bo nie zatrzyma wroga a kler cos tam porobi chyba ze sie dryfy wezmie i poprzejmuje. Przy obenych umiejetnosciach klas zrobienie takiego bosa jest niewykonalne, tak zeby kaza postac miala szanse wygrac w takim samym stopniu. Przynajmniej ja tego nie widze.
    Dlatego trzeba się mocno zastanowić nad balansem klas, ba! jednostek i czarów!

Quote Originally Posted by Vishar View Post
    prowincji gildi nie zaszkodziloby jakby na placu postawic obu beliafow
    Bardzo dobry pomysł!

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast