Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 67 of 67

Thread: problem z logowaniem

Server
    CLA01
    Informujemy, że w dniu 30.06.2015 odbędzie się przerwa techniczna. Dostęp do gry będzie zamknięty od godziny 11:00 CEST do około 14:00 CEST. W tym czasie zostanie wprowadzona nowa wersja gry.

Proszę, zaplanujcie swoje pojedynki tak, aby nie zostały przerwane w środku bitwy.
    Jak mam zaplanować pojedynki jak nie moge wejść do gry od 5ciu dni ??

Server
    CLA01
    dokładnie to jest paranoja ja juz tydzien nie gram i koncze w to grac bo to jeden wielki bubel

Azmodan28's Avatar
    Server
    CLA01
    złota bo lepiej na pewno nie będzie

Server
    CLA01
    Do tej pory starałem się być cicho, wykazywać zrozumienie dla twórców gry. Ani razu nie pisałem do supportu chociaż wiele razy mógłbym prosić o oddanie mi odłamków itp . W końcu to wersja beta i mogą być jakieś problemy. Ale to co się dzieje od ponad miesiąca to zakrawa na kpinę. Chyba szukacie sposobu na pozbycie się tych graczy którzy jeszcze pozostali bo nawet największy fan nie zniesie takiego traktowania. Od miesiąca udało mi się zalogować zaledwie kilka razy. Teraz mam wszystkie cztery postacie w sokolim gnieździe i po prostu bez szans na wejście do gry. Poświęciłem tej grze dużo czasu i środków nie ukrywam że lubię w to grać. Jednak teraz pozostało mi powiedzieć "bye bye" gdyż moja anielska cierpliwość uległa wyczerpaniu. Wyrażam wielkie ubolewanie z powodu zabicia legendy heroes of might & magic tak wielkim ignoranctwem i udawaniem nie istnienia problemów. Na pewno doskonale sobie zdajecie sprawę ze spadku liczby graczy, a także wpływów z gry ale jak wam o to chodzi to gratulacje czy też może kondolencje. Wiem , że spłynie to jak woda po kaczce ale chciałem się jakoś pożegnać. Pozdrawiam.

Server
    CLA01
    ja tak samo nie moge sie zalogowac od dwoch nawet do wyboru postac nie dochodze.

Server
    CLA01
    I znowu notoryczny problem z logowaniem, strata czasu, chyba pora sie pożegnac, zanim dobrze udało sie nam poznac

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by ManfredKubatoff View Post
    I znowu notoryczny problem z logowaniem, strata czasu, chyba pora sie pożegnac, zanim dobrze udało sie nam poznac
    dobra decyzja, zwłaszcza że ubi postanowiłą wynagrodzić graczom problemy z logowaniem i dała im promocję na PB,to jest to czego potrzebują gracze

Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7