Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Kde a jak jsem se zasekl

Server
    CLA01

Kde a jak jsem se zasekl

Na anglickým foru se rozjelo pátrání, kde a při jaké činnosti se vyskytují záseky postav.

jméno postavy - klidně vynechte, pokud chcete zůstat v utajení :-)
    kde je nebo kam postava míří - například >>> země světla nebo černá větev > port do drápů
    činnost při které se to stalo - například >>> první přihlášení, zamrznutí po boji
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AnikoPerro
    země světla
    první přihlášení dnes

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01
    No ja myslim, že je to jasny... portaly do (nebo z) Nar-Heresh nebo Sokoliho Vrchu a je jedno, odkud kam. Pak taky Katedrala po zabiti Cerva... 3 postavy mam v prdeli a uz me to vazne nastvalo... zase tu hodinu reloaduju a uplne k nicemu...

Server
    CLA01
    Moje obě postavy jsou taky "missing in action"

Mrochomor
    port ze světla do Nar-Hereshe (už od neděle 21.6.)

MorinehtarCz
    šeptající pláně (od včera)
    první přihlášení ten den
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Já se třeba jenom odlogoval (klasicky přes odhlásit) někde v Zemi Světla a další den už jsem se nenalogoval. Co je tohle za amatéry... Kdyby aspoň dávali ten denní restart a klidně i 2x denně, aby se dalo hrát aspoň trochu. Teď napsali, že brzo bude restart, ale nenapsali kdy !!!!??? Tak ani nevim, jestli už proběhl nebo ne...každopádně do hry se stále dostat nemůžu. Vzbuzuje to dojem, že na hráče absolutně kašlou.

Reply to Thread