Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Prowincja Gildii

Server
    CLA01

Prowincja Gildii

Siemka
    zwracam się dzisiaj do Was o pomoc w zakresie prowincji gildii a konkretniej schronienia stworzeń
    wyczytałem i tak się własnie zastanawiam (może coś źle) ze inny gracze gildii mogą proponować stworzenia do każdego z 4 budynków tyle tylko ze wszelkie próby(gracz wrzuca oddziały ale wódz ich nie widzi i nie może zaakceptować) pytam w jaki sposób to zrobić aby wódz mógł to zaakceptować bo wrzucany (proponowany) oddział nie pokazuje się wyskakuje tylko aby wrzucić nowy
    z góry dzieki za pomoc

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    nie da sie normalnie tego zrobic , zbugowane albo cos... by to obejsc ( pewnie powiedza ze exploit ale co mi tam ) niech przywodca przekaze dowodzenie innemu , on wsadzi i odda dowodzenie liderowi , kwestia zaufania ale tak sie da

pozdrawiam

Server
    CLA01
    dzieki za pomoc okogi

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    polecam sie, nie jestem taki zly na jakiego wygladam

Server
    CLA01
    Tylko tak jak okogi mówi - tylko przywódca gildii może inicjować budynek stworzeń wrzucając tam jakąś jednostke - tyle, że to kompletnie nie ma sensu i się nie opłaca więc kaka dajcie sobie z tym spokój - szkoda surki i wojska - rachunek jest prosty - wrzucić musicie jako gildia 5.5k stworzeń, żeby ruszyć a odzyskacie 96szt dziennie plus dodatkowe koszty związane z przedłuzaniem aktywności budynku co 5 dni - to bez SENSU - lepiej zachować surke na kapliczki a wojsko do walk Tolan

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    tak btw kazdy upgrade budynku zwieksza ilosc stworzen do rekrutacji oraz restartuje czas do 10 dni
    tak wiec jezeli sie ulepszy budynek na nastepny poziom to znowu mozna sie cieszyc mozliwoscia rekrytowania stworzen przez kolejne 10 dni

wladowane stworzenia nie zwroca sie po pol roku ale po okolo 2 miesiacach
    oczywiscie ciagle trzeba kosmiczne ilosciu surowcow na lvlownaiu budynku

Jarl_Sidek
    Guest
    Jeżeli wpuszczone stworki będzie widać w prowincji gildii to można tak jakby posłużyć się nimi jako ozdoby. :P

Server
    CLA01
    Mam takie pytanie: wybudowalismy własne prowincje gildii i nie wiemy czemu nie mozemy dojsc do tablicy ktora tam stoi oraz obelisku, sa odgrodzone jakimis balami. Co zrobic aby bale ustapiły?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Mam takie pytanie: wybudowalismy własne prowincje gildii i nie wiemy czemu nie mozemy dojsc do tablicy ktora tam stoi oraz obelisku, sa odgrodzone jakimis balami. Co zrobic aby bale ustapiły?
    nam sie odblokowal portal do nich po wybudowaniu pierwszego budynku potworkow... ( pierwszych stawialismy kusznikow bo duzo ich narasta w zamkach ) ...bale jednak pozostaly , tylko portalem dalo sie wejsc ... ostatnio bale zniknely ale nie wiem dlaczego, poprostu jednego dnia byly a nastepnego juz nie

Server
    CLA01
    a na pietro jak wejsc? bo u nas kazdy ma napisane ze "nie masz aktualnie dostepu do tego obiektu" i co na tym pietrze jest ze jest tak strzezone

Page 1 of 2 1 2 LastLast