Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: kiedy rozwiązanie ?

Server
    CLA01

Exclamation kiedy rozwiązanie ?

Ja nie mogę już wytrzymać bez heroes online te chyba ,, dewelopery " obijają się zamiast pracować siedzę od 7:00 i nic proszę naprawić ten problem bo zanudzę się na śmierć ....

Pozdro dla BB oraz Modów

Server
    CLA01
    Drogi MagisterPlayPL.

Zdajemy sobie sprawę z obecnie występujących problemów z logowaniem. Nasz zespół deweloperski przygotowuje już rozwiązanie dla problemów z dostępem do gry.

Przepraszam za wszelkie niedogodności jakie ta sytuacja może powodować.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 03.07.15 at 16:05.

Server
    CLA01
    ... Widzisz i nie grzmisz... Nie żebym popierał trochę dziecinny post założyciela tematu, ale żeby odpowiadać na zasadzie kopiuj - wklej z newsa na stronie głównej to już jest chamstwo. Nikogo takie puste frazesy nie obchodzą - chcemy konkretnej informacji - jest sens dzisiaj czekać, próbować się logować czy tego sensu nie ma, ewentualnie kiedy możemy się spodziewać naprawienia tej kuriozalnej sytuacji.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Drogi MagisterPlayPL.

Zdajemy sobie sprawę z obecnie występujących problemów z logowaniem. Nasz zespół deweloperski przygotowuje już rozwiązanie dla problemów z dostępem do gry.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    i znowu copy ... paste... i dniowka zaliczona

Server
    CLA01
    ooo przepraszam naglowek sie zmienil to bedzie premia od UBI

Server
    CLA01
    no te ,, dewelopery " się obijają zamiast pracować to zmniejsza gwarancję gry ...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Drogi MagisterPlayPL.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    spoko, pamiętasz miesiac temu przed aktualizacjapytałem jakie vbugi przewidujecie po jej wprowadzeniu, twoja odpowiedź że żadnych jak widać była kłamliwa

Server
    CLA01
    Witam,nadal nie moge sie zalogowac do gry....kiedy macie zamiar ją naprawic??
    To jest brak szacunku dla graczy ktorzy poświęcili swój cenny czas na tą grę,tak jak ja.
    Nawet nie raczycie odpisac jak sie do was pisze....Jest szansa ,ze ta gra bedzie działac normalnie?
    Czy juz dac sobie spokoj i omijac was z daleka???!!

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MagisterPlayPL View Post
    Ja nie mogę już wytrzymać bez heroes online te chyba ,, dewelopery " obijają się zamiast pracować siedzę od 7:00 i nic proszę naprawić ten problem bo zanudzę się na śmierć ....

Pozdro dla BB oraz Modów
    i to jest własnie sukces tej gry...... nie działa ......a my niecierpliwie jak dzieci czekamy........

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Niestety, ubi/bb myślą, że my będziemy wiecznie czekać, ale kiedyś to się skończy te cierpliwe czekanie.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Page 1 of 2 1 2 LastLast