Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 37

Thread: Mocne strony gry Heroes Online - ankieta

Server
    CLA01
    Sentyment i ludzie....
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    oczekiwanie na lepsze jutro

Perkuns's Avatar
    Server
    CLA01
    Witam!

Mocną stroną Gry są na pewno jej gracze. A przynajmniej spora ich część, która pomimo faktu, iż Gra co rusz się sypie, będzie nadal kupować Pieczątki i tym samym akceptować taki stan rzeczy. Kiedy coś w Grze nawala, to na Forum wylewana jest rzeka łez, lamentu, złość, krzyki, protesty pod adresem Ubi i ich pracowników. I kompletna bezradność- nie mogę się zalogować, nie mogę się zalogować, zróbcie coś, ja chcę się bawić, chcę pograć!!!. I w końcu, gdy łaskawie uda Im się coś naprawić, powszechna radość, ulga, już jest dobrze, już dobrze...
    I tak do następnej awarii, która jest nieuchronna...
    Brak jakiejś głębszej refleksji, przemyśleń na temat polityki właścicieli Gry, jakiejś zorganizowanej formy protestu, która skutecznie wymusi zmianę podejścia do graczy i zmianę samego produktu. Skoro w Grze są elementy, które wymagają inwestycji finansowych. Mało tego! Wiadomo, że w dłuższej perspektywie nie ujedzie się bez pieczątek. Inaczej granie stanie się katorgą. Jeśli tak, to mamy prawo oczekiwać w pełni sprawnego produktu.

A tymczasem jak małe dziecko, któremu się zabiera ukochaną zabawkę...

Kochani! Na takim patencie, to Mogą jeszcze przebalować wiele lat bez żadnych istotnych zmian w Grze!

Pozdrawiam!
    Gra jest darmowa. Granie już niekoniecznie

Server
    CLA01
    Moim zdaniem mocną stroną tej gry jest..... to, że pada serwer średnio raz w tygodniu no nie ma takiej gry nigdzie

Server
    CLA01
    dajecie bonus na 7 dni po błędach z logowaniem a teraz znów od 2 dni nie mogę się zalogować !!! czyli 7 dni a pewnie ani razu nie skorzystam !!! dajcie coś konkretnego 10k kryształów albo 5 pakietów budowlanych a nie dziadostwo które zmusza do gry przez 7 dni i tak niedziała. !!!!!

Jarl_Sidek
    Guest
    5000 pieczęci, wózek kryształów, smoczej stali, 200 000 złota, 1 legendarny artefakt, wiza w USA i jeszcze kredyt we frankach żądamy. :P

Server
    CLA01
    A ja się pytam....Gdzie byli wtedy rodzice jak serwer padał????!!!!!

Server
    CLA01
    błąd 503....i zawieszenia na portalach między prowincjami to najważniwjsze rzeczy jakie mnie tu trzymają

Server
    CLA01
    1. Super walki - z artami po 100% szczęścia, nie dla wszystkich niestety
    2. Relacje z innymi graczami - szczególnie gdy nie działa co chwile czat.
    3. Grafika super - szczególnie będąc żółtą kropką na mapie bezkresnego morza i jeźdźcem bez głowy
    4. 4-krotne logowanie w ciągu dnia dla odbioru surowców z zamku - szczególnie gdy przepadają, bo po pierwszym logowaniu błąd 503, po drugim kod #12, po trzecim niewłaściwa sesja, a przy czwartym masz dość tego śmietnika i zamykasz stronę.
    5. Premie za codzienne logowanie? szczególnie gdy przepadają z niemożliwości zalogowania.
    6. Nic lepszego nie ma: masz racje, szczególnie na poprawę humoru lepsze niż niejeden kabaret.
    7. inne - super obsługa użytkownika, towarów w sklepach nigdy nie brakuje, konkursy z mega nagrodami, ekstra potyczki na równych zasadach tzw. pvp.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Jarl_Sidek View Post
    5000 pieczęci, wózek kryształów, smoczej stali, 200 000 złota, 1 legendarny artefakt, wiza w USA i jeszcze kredyt we frankach żądamy. :P
    ja tam wolałbym kilka akcji z firmy microsoft, pewna inwestycja i by siezwróciły, ewentualnie skrzynkę alkoholu też by się zwrócił, po za tym w grze już tajk naprawdę nic ni trzyma, a jej najwięksi fani niedługo odejdą i zostanąweekendowcy którzy gry nie utrzymają,

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast