Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 37

Thread: Mocne strony gry Heroes Online - ankieta

Jarl_Sidek
    Guest
    Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post
    2 - Pomagam pomorzanom & Graczom 1-15 lv jak bywam w grze...
    8-Stefan śpi z penelopą
    ha ha ha ...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    mnie tylko sentyment ...
    mnie też - gram od początku bety
    świetny pomysł, super grafika, pomysły, walki etc - tylko wyszło, tak jakby Fiata125 podrasować i puścić na wyścigi F1
    Czekam, aż coś z tym zrobią co się dzieje - choć ostatnio po tygodniu braku logowania, jak w końcu wszedłem to poczułem się trochę jak w zatęchłej, starej piwnicy,
    ale było tam kupę starych kumpli więc pograłem dokąd nie dopadły mnie kolejne bugi i exploity i się zacząłem na serio zastanawiać czy nie dać sobie spokoju na jakiś czas z tą grą, nawet na forum nie mogę popisać bo mi znikają - czary mary - posty i wątki - ale to Might & Magic więc nie ma się co dziwić - o, o tym mi usuneli cały wątek ostatnio wrr http://prntscr.com/7jundl , więc szkoda bo gra jest super ale nie do przyjęcia jest podejście do nas - graczy - którzy, w końcu to finansujemy SirTolan

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    7 przyzwyczajenie, rutyna, umierajace nadzieja ze gra pojdzie w inna strone niz idzie obecnie

Server
    CLA01
    Z tą 5 to był żart (w końcu na jedno okno w bajlifie trzeba popracować 3,5 m-ca - 5 dni + 100*5 pieczęci; bitwa automatyczna jest super - bierzesz armię, która zalega w miastach i wystawiasz przeciwko przeciwnikowi; w końcu złota nie trzeba tyle farmić ) ?
    Tak na serio to jednak 2.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    zadne z wymienionych,jak dla mnie najmocniejsza strona HoMM jest dobrze rozwiniety sklep kupna Pieczeci bohatera
    ,mozna kupic je z apomoca telefonu,komórki,paysefecard,visa przelwewy i inne bajery,nawet jak gra nie dziala

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Mnie tu trzyma sentyment i kontakt z ludźmi z czatu
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

kirkus132
    Guest
    9 zdecydowanie żywe forum i jego śmieszna obsługa

H2ON5's Avatar
    Server
    CLA01
    10 Mocna strona herosow napewno jest zawiecha
    11 jak kolega wspomial slaba obsada forum oraz dziwne zjawisko znikajacych postow [mocna strona ciemnej strony ]
    12 tez tu jeszcze jestem ze wzgledu na graczy pisza ciekawe posty jest co poczytac oraz wymienic swoje spostrzezenia na temat tej zajeqrwa fajnej gry

NAPRAWDE MOCNA STRONA SAMĄ W SOBIE JEST TA GRA TO ZE JESZCZE LUDZIE MAJA CHEC WEJSC NA FORUM POMIMO ZE NIE MOGA SIE LOGOWAC
    ALE ZAPEWNE WIEKSZOSC ODPUSCI SOBIE JESLI TAKA SZOPKA ZE STRONY STEFANA I JEGO EKIPY BEDZIE SIE POWTARZAC

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Jeszcze jeden dzień wiszenia i zaproponuję nowy konkurs, poproszę BB o fundusze na nagrody - ale to niespodzianka będzie

W końcu każdy musi się odstresować nie?

Azmodan28's Avatar
    Server
    CLA01
    Z przyczyn technicznych gra jest pozbawiona wszelkich pozytywnych i mocnych stron

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast