Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Hra běží, ale stále je v tom bordel

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01

Hra běží, ale stále je v tom bordel

Jsem spokojený, že hra běží jak má celkem. Dva dny mi jela úplně noblesně, ale teď mi zase nejede chat a aktivní obelisk už jsem tak 3 týdny nepotkal. Jinak zatím ok. Prý chat nejde, aby jsem si zahrál sám a dělal aktivity, na které jináč kašlu.

http://http://heroesofmightandmagic.funsite.cz/
    Last edited by Nivenx; 24.06.15 at 11:22.

Server
    CLA01
    Hra bezi jak ma jo?Tak proc kdyz jsem skoncil bitvu se mi hra sekla a nejde login uz druhy den?Proc kdyz jsem s moji druhou postavou chtel pres portal a bum loaging a taky nejde login ani kdyz to refresuju treba 5hodin?Tak pokud tobe hra bezi bez problemu tak to pak gratulace protoze u vetsiny hra spis nebezi..

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01
    Presne... 2 ze tri postav mam zaseknuty v Hereshi a Cerny dire, pardon... vetvi:-) Ta co je ve Vetvi, te nejdou videt Kameny ve 4. kapitole, takze nerealizovatelny quest... asi ji smaznu, jen me mrzi, ze ma u sebe houf andelu a svetlusek... nojo, jenze zalozim novou postavu a kdyz se mi sekne, tak 3 dny nic, protoze z nejakeho debilniho duvodu nelze 3 dny od smaznuti postavy smaznout dalsi, ze...?

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak dneska jsem se maličko pohrabal po netu a heroes online není jediná hra, která blbne uživatelům v prohlížeči. Hráči dost nadávají i u jiných! Je to zkrátka veliký nápor dat. Dneska jsem si zkusil zahrát jinde než nasvém pc a to jsem neměl dělat! Celý den mi hra běžela bez větších potíží krom chatu teda. Zašel jsem za známou a že jí heroes online ukáži. Hra logovala 3x více než jak jsem zvyklý a po zabití wyverny se sekla a nedaří se mi nalogovat.

Takže půl viny má Ubi v tom, že nedovolí hru stáhnout a používat online,ale aby data byla čtena z pc, což by problém vyřešilo. A půl chyb je u uživatelů.

Server
    CLA01
    U uživatelů není ani 1% chyby! Hra už byla skoro stabilní - problémy s přihlašováním se téměř nevyskytovali až do poslední aktualizace. Tam to nějak dodělali přidáním nového obsahu a spuštěním eventu. Od té doby jsou tyhle obrovské problémy s logováním, chybou 503, portováním mezi městy .... Jak je možný, že na jednu postavu se lognu a hraju a na druhou se ani nezaloguju. Na stejném pc, skoro ve stejný čas, různé prohlížeče? A stačí s první postavou změnit mapu a je konec.
    Last edited by YarBek; 25.06.15 at 09:26.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Je to paráda prostě. Pravda je, že to podělal ten event. Jak přidali ty cechovní aktivity, jako portál, provincie a expedice, tak hra běžela, ale ten event podělal všechno, nehledě, že ve hře potkávám bitvy dobrodružství, i když už event není!

Reply to Thread