Results 1 to 6 of 6

Thread: Wady/Zalety

Server
    CLA01

Red face Wady/Zalety

Jestem na etapie gry od 3 dni widzę wiele podobieństw do h3. nie chce się zagłębiać dalej bo dopiero jestem świeży ale co mi się jak narazie rzuca w oczy..
    Na większe moje własne spostrzeżenia przyjdzie czas ale już mnie boli kilka prawd w tej grze..

- dalej występuje durny system AI
    - przy użyciu opcji obrona w pole poruszania przez nie jest ograniczone w bardzo łatwy sposób można to wykorzystać
    - od momentu kiedy u ludzi posiadam kleryka walki są na 0
    - kiedy atakuje miasta lub fortyfikacje nie zawsze mi starcza many żeby odhelowac wszystko ale dużych start nie ma (minimalne)
    - zbalansowanie jednostek aż kłuje w oczy
    - 2x rzucanie czaru na ture dla mnie to jak zabrać dziecku cukierka :d

Nie wiem jakie bonusy mają rycerze zawsze byłem fanem gry magiem może początek wymaga małego skilla ale potem ta gra nie reprezentuje nic ze sobą.

Kleryk i klasowa zdolność 2x heal dla mnie przegięcie
    - wprowadził bym specjalizacje heala najpierw 1 jednostka przy ekspercie obszar
    - możliwość specjalizacji czarów ekspert i drzewko specjalizacji na czary ognia wody ziemi powietrza lub jakieś inne pokrewne nazwy

kompletnie mi nie leży system szczęścia wsparcia czy obrony bohatera nie odczuwam tego wcale może na rycerzu robi to dużą różnice ale nie mailem jeszcze mozliwosci gry ta klasą może jak przyjdą szwedy to zagram..

Plusy
    - system czarów i odnowy turowej bardzo fajny pomysł i troszkę utrudnia walkę trzeba planować na kilka tur do przodu swoje poczynania.
    - zasięg jednostek strzelających w zależności od klasy i czarów które posiadają

Czekam na komentarze co się wam podoba a co boli..

Server
    CLA01
    Moze jest to troche offtop, ale odniose sie do Twojego posta. Po przejsciu fabuly, jak juz masz w miare dobre artefakty rycerz jest DUZO lepszy od maga, i te 4 ruchy na ture nie maja tu nic do gadania. Jedyne, co mi sie nie podoba to system AI, bo nawet walki bohaterskie sa banalne.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    ja bym nie powidzial ze rycerz jest lepszy od maga, w PVP kleryk jest najsilniejsza postacia (zarowno teraz jak i na nowym sysemie skilli z testowego)
    te 4 ataki bohaterem to jest kolosalna przewaga i jeden slot jednostek wiecej tego nie wyrownuje

Server
    CLA01
    Nie wyrównuje?
    Widziałeś jakie przeliczniki mocy ma rycerz z full eq + crity z heroizmem 36 % .
    Właśnie ostatnio z toczyłem walkę PvP z rycerzem o takich statystykach i 8 jednostkami bohaterskimi z crita zabił mi 60 jednostek elitarnych.
    Powstrzymaj 6 niebianek szarżujących na Ciebie z falami oczyszczenia .
    Nie, nie przegrałem tej walki. Nie zapominaj o dodatkowych jednostkach na każdym miejscu, którymi rycerz wyprzedza magów

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    na nowej wersji (testowy) Heroizm ma juz tylko rycerz przystani i jest on na jedna jednostke...

jak sam napisales nie przegrales tej walki

jakiego by rycerz nie mial powera nic mu to nie da jak nie moze go uzyc (jeden stack oslepiony 2gi spacyfikowany kolejne 2 oslepione przez blyski dodatkowo cala armia na przeklenstwie stoi jedyne 2 jednostki zdolne do akcji sa sa powoli zabijane)

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    niestety Vishar , jak wprowadza zmiany z testowego takie jak sa to PvP dla ryckow sie kompletnie skonczy