Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 51 to 60 of 61

Thread: Przemyślenia goodofwar

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Dla Was drodzy Gracze zawsze mam czas.

Z radością oznajmiam, że na chwile obecną problemy z logowaniem zostały rozwiązane. Dodatkowo od dnia dzisiejszego będziemy robili codziennie jeden krótki restart. Chcemy w ten sposób pomóc wszystki graczom których postacie są zablokowane.
    Restart będzie się odbywał pomiędzy 05:00 CEST a 05:30 CEST, będzie trwał około 5-10 minut.

Pozdrawiam Was serdecznie.
    BB_Penelopa.
    a mozna bezpiecznie teleportowac się pomiedzy miastami?

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by greenhorne View Post
    a mozna bezpiecznie teleportowac się pomiedzy miastami?
    Można jedynie szepczące się wieszają, ale kilka relogów pomaga

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Można jedynie szepczące się wieszają, ale kilka relogów pomaga
    na jednej postaci jestem zawieszony w szepczących, i jakośnie mogę wyjść co dalej??

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    na jednej postaci jestem zawieszony w szepczących, i jakośnie mogę wyjść co dalej??
    Czy dzisiejszy restart serwera rozwiązał ten problem?

Server
    CLA01
    tak problem został całkowicie rozwiązany i nie występuje
    nie można się zalogować to i nie można się zawiesić, problemu zawieszanie NIE MA

H2ON5's Avatar
    Server
    CLA01
    Czy dzisiejszy restart serwera rozwiązał ten problem?
    Zrestartujcie sobie to cos co macie w glowie a myslicie ze tego uzywacie

pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów w nieudolnej pracy waszych technikow

H2ON5's Avatar
    Server
    CLA01
    Jeżeli masz zastrzeżenia do działania supportu, zawsze możesz wysłać taką opinię BB_Penelopie
    na was nic nie mozna napisac zle bo zaraz dajecie bany albo usowacie posty

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by H2ON5 View Post
    na was nic nie mozna napisac zle bo zaraz dajecie bany albo usowacie posty
    Regulamin gry

"Wszelkie obelgi w stronę moderatorów nie będą tolerowane. Moderatorzy współtworzą Forum wolontaryjnie. Nie będzie się tolerować żadnych nadużyć ze strony użytkowników. Administratorzy i moderatorzy Forum natychmiastowo podejmą stosowne działania wobec wszelkich nadużyć."

Chciałabym zauważyć, że dużo osób nie wie czym zajmuje się moderator. Jeżeli masz pretensje do mnie za pracę techników - cóż, nie odpowiadam za nich. Nie łam regulaminu, a banów nie będzie. To oczywiste, że nie życzę sobie, żeby ktoś mnie obrażał tylko dlatego, że wykonuje to co do mnie należy

Wczoraj były zgłaszane problemy w tym wątku jak i w innych, dlatego pytam czy restart, który (przynajmniej powinien) się odbył o h bodajże 5:30 rozwiązał problem z zablokowaniem czy zawieszeniem postaci.

H2ON5's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mod_nishiyma View Post
    regulamin gry

"wszelkie obelgi w stronę moderatorów nie będą tolerowane. Moderatorzy współtworzą forum wolontaryjnie. Nie będzie się tolerować żadnych nadużyć ze strony użytkowników. Administratorzy i moderatorzy forum natychmiastowo podejmą stosowne działania wobec wszelkich nadużyć."

chciałabym zauważyć, że dużo osób nie wie czym zajmuje się moderator. Jeżeli masz pretensje do mnie za pracę techników - cóż, nie odpowiadam za nich. Nie łam regulaminu, a banów nie będzie. To oczywiste, że nie życzę sobie, żeby ktoś mnie obrażał tylko dlatego, że wykonuje to co do mnie należy

wczoraj były zgłaszane problemy w tym wątku jak i w innych, dlatego pytam czy restart, który (przynajmniej powinien) się odbył o h bodajże 5:30 rozwiązał problem z zablokowaniem czy zawieszeniem postaci.
    nie !!!! Problem jest nadal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    Dalej nie działa.

D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast