Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 61

Thread: Przemyślenia goodofwar

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Perkuns View Post
    Myślę, że o długotrwałym rozwiązaniu problemu będzie można mówić dopiero wtedy, jak Gra pochodzi bezproblemowo przynajmniej z tydzień czasu. Na razie wyciągają maksymalnie od kilku do kilkunastu godzin...
    Ja osobiście bym się chętnie cofnęła do wersji sprzed prowincji, bo wtedy serwer naprawdę działał już stabilnie. Ale skoro raz im się udało wybrnąć z problemów na dłużej, to na pewno uda się znów

Server
    CLA01
    A tutaj to tak naprawdę to nawet nie widomo czy jest jakiś suport czy może ktoś dorywczo wpada raz na pare dni został ograniczony kontakt z suportem do wyslania email i otrzymania oklepanej odpowiedzi typu obserwuj forum

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by goodofwar View Post
    A tutaj to tak naprawdę to nawet nie widomo czy jest jakiś suport czy może ktoś dorywczo wpada raz na pare dni został ograniczony kontakt z suportem do wyslania email i otrzymania oklepanej odpowiedzi typu obserwuj forum
    Jeżeli masz zastrzeżenia do działania supportu, zawsze możesz wysłać taką opinię BB_Penelopie

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Jeżeli masz zastrzeżenia do działania supportu, zawsze możesz wysłać taką opinię BB_Penelopie
    ależ dowcipniś, boki rwać... gra z ograniczoną obsługą jak sami piszą w mail, tylko w jakim zakresie jest to ograniczenie ??
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post
    ależ dowcipniś, boki rwać... gra z ograniczoną obsługą jak sami piszą w mail, tylko w jakim zakresie jest to ograniczenie ??
    To nie był żart

Server
    CLA01
    To nie był żart
    tu jedynie działa sklep kolekcje zgłoszeń do śmiesznego supportu mam pokaźna, a to jak traktowane są nasze sugestie to dobrze widać po całym zespole BB, także twoją poradę traktuję jako marny żart, ostatnio loguję się tylko po to aby zobaczyć forum i rosnącą frustracje, bo pograć mnie nie jest dane, także skończ waść żarty
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Nishiyma
    Guest
    tu jedynie działa sklep kolekcje zgłoszeń do śmiesznego supportu mam pokaźna, a to jak traktowane są nasze sugestie to dobrze widać po całym zespole BB, także twoją poradę traktuję jako marny żart, ostatnio loguję się tylko po to aby zobaczyć forum i rosnącą frustracje, bo pograć mnie nie jest dane, także skończ waść żarty
    Zgłoszenie do Penelopy, a nie supportu. Zawsze macie prawo złożyć skargę do supportu albo do Pani BB. W tym wypadku jeśli zażalenie jest w kwestii działania supportu, to zostaje tylko opcja dwa.

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Źle rozumiesz sprawę. Pomagają zawsze, ale jeżeli nie mają odpowiedniej liczby zgłoszeń, to nie traktują tego jako ogólnie-występujący bug. Co za tym idzie podejmują działania dla danego gracza, a nie dla ogółu.
    Doskonale pojmuję co i jak, opierając się na zagrywkach BB w tej grze można napisać całkiem ciekawy licencjat z socjotechnik i zarządzania sytuacjami kryzysowymi, z tym, ze wykazać jak nie należy ich prowadzić.

Prawda jest taka, że BB wypuściło kompletnie niedopracowaną grę, pogłębiają drastycznie ten stan od wersji 107, ponieważ zaczęli mieć straszne parcie na kasę - i jestem to w stanie udowodnić. Niby wersja beta, a kaskę to już żądają prawdziwą. Będę wiecznie trzymali ją w wersji beta aby uniknąć pozwów/zażaleń kierowanych do UOKiK, ale zapewniam, że już wyczerpali znamiona niezbędne do zgłoszenia. Jedyne na co liczą, że gracze oleją sprawę obawiając się czasochłonności vs względnie małych strat. Ale to kwestia czasu gdy gracze się zwołają - dla samej zasady, mając dość traktowania ich jak idiotów. Ilość postów w tym wątku świadczy że zbliżamy się do masy krytycznej. A przecież to nie jedyne błędy z gry.

Kompletną porażką jest wprowadzanie HH gdy... nie można się zalogować do gry. To tak jak dawać kupon rabatowy na paliwo, gdy tygodniami przetrzymuje się auto w warsztacie.

Sugestie i oczekiwania graczy mają w głębokim poważaniu - i jest to codziennie udowadnianie. "Porady" supportu są po prostu lakonicznie bezczelne.
    Niestety wiele osób - co najbardziej mnie martwi - przechodzi nad tym do porządku dziennego i daje się bezczelnie doić.

Server
    CLA01
    Przecież jest wyraźnie napisane, że ograniczona jest obsługa. W zaistniałym przypadku na pierwszy plan zaczyna przebijać się druga znaczenie, pejoratywne.

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Doskonale pojmuję co i jak, opierając się na zagrywkach BB w tej grze można napisać całkiem ciekawy licencjat z socjotechnik i zarządzania sytuacjami kryzysowymi, z tym, ze wykazać jak nie należy ich prowadzić.

Prawda jest taka, że BB wypuściło kompletnie niedopracowaną grę, pogłębiają drastycznie ten stan od wersji 107, ponieważ zaczęli mieć straszne parcie na kasę - i jestem to w stanie udowodnić. Niby wersja beta, a kaskę to już żądają prawdziwą. Będę wiecznie trzymali ją w wersji beta aby uniknąć pozwów/zażaleń kierowanych do UOKiK, ale zapewniam, że już wyczerpali znamiona niezbędne do zgłoszenia. Jedyne na co liczą, że gracze oleją sprawę obawiając się czasochłonności vs względnie małych strat. Ale to kwestia czasu gdy gracze się zwołają - dla samej zasady, mając dość traktowania ich jak idiotów. Ilość postów w tym wątku świadczy że zbliżamy się do masy krytycznej. A przecież to nie jedyne błędy z gry.

Kompletną porażką jest wprowadzanie HH gdy... nie można się zalogować do gry. To tak jak dawać kupon rabatowy na paliwo, gdy tygodniami przetrzymuje się auto w warsztacie.

Sugestie i oczekiwania graczy mają w głębokim poważaniu - i jest to codziennie udowadnianie. "Porady" supportu są po prostu lakonicznie bezczelne.
    Niestety wiele osób - co najbardziej mnie martwi - przechodzi nad tym do porządku dziennego i daje się bezczelnie doić.
    Marianescur powtarzam: gra jest darmowa. Nikt nie żąda od Ciebie pieniędzy. Ty je możesz wydać jeśli będziesz mieć taki kaprys i ochotę. Nikt za Ciebie przelewu nie robi czy nie wysyła sms'a.

W kwestii sugestii na przykładzie ostatnich dni widać, że jednak biorą pod uwagę sugestie. Chcieliście oficjalnej informacji. Dostaliście ją. Chcieliście, żeby nie ściemniali mówiąc, że naprawili tylko po to, żeby za kilka h padło, to napisali, że problemy wciąż mogą występować. Przeszkadzała Wam cenzura, a jakoś wątku Palmera z konkursem nikt nie usunął. Zgłaszaliście problem z pvp (pomińmy tą kwestie bana dla okogiego, proszę już nie ma co tego wałkować), to w nowej wersji ten problem został usunięty. W kwestii ekspedycji do mnie dotarły zgłoszenia o tym, że powinien być jakiś odstęp czasowy, żeby można było się zdecydować co z danym przedmiotem zrobić, to zostało to wprowadzone. Wszędzie widzisz negatywy, a pozytywów już nie zauważasz

Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast