Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 61

Thread: Przemyślenia goodofwar

Server
    CLA01
    Inaczej caly czas będzie to samo pora cos zmienić

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by goodofwar View Post
    Nie tedy droga żeby ludzie musieli suport zasypywać od tego tez powinno być forum gry gdzie dana osoba dostrzega ze zaistnial problem i wydaje bezpośrednio polecenie do suportu zeby została wykonana naprawa a nie ze ktoś sobie na odwal czyta zgłoszenia lub nie i podejmie działania jak mu się tam limit nabije a do tego czasu pierdzi za przeproszeniem w stolek takie traktowanie jest nie fair wobec ludzi jacy graja w ta gre pora zeby pojawil się ktoś kompetentny kto ma cos do powiedzenia w tej grze realnie a nie osoby co nic nie mogą zrobić i naprawy trwaja iles tam dni czy tygodni
    Na forum jesteśmy my. Zbieramy Wasze opinie i wysyłamy je dalej.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Nie przesadzajmy. Sprawa była nagłośniona. Prace nad rozwiązaniem problemu trochę zajęły. Brane było pod uwagę, że niestety problem może wystąpić ponownie. Mam nadzieję, że po jutrzejszej przerwie będzie już dobrze. Bądźmy optymistami!

W kwestii supportu, to mówiłam już to niejeden raz: im więcej będą mieć zgłoszeń, tym większe prawdopodobieństwo, że jakiś bug zostanie usunięty. Oni muszą mieć odpowiednią liczbę zgłoszeń. Także piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie
    Usiadłem i zapłakałem.
    1. Po pierwsze - skąd ten czas przeszły, tj. "zajęły", skoro awaria nadal trwa.
    2. "może wystąpić ponownie"? ale żeby już po 0,5h? Oznacza to jedno - nie wystąpiły ponownie tylko nie zostały usunięte.

Stwierdzenie, że reagują powyżej pewnej ilości zgłoszeń - ciężko nawet komentować... Całkowita niekompetencja i lekceważenie graczy.
    Przykre, ale wiadome od dawna - stąd galopująca cenzura.

Server
    CLA01
    Powiedzmy ze odniesie z jakiś czas znowu będzie to samo jakiś kod bledu sesja i czekanie po tydzień miesiąc znowu jazda na forum ale to jest ich wina bo nie ma takie teamu jaki reaguje na problem i zajmuje się tym tak żeby nie było przestoju w grze to wlasnie o to tutaj chodzi ze powinna się zjawic jakas osoba co ma cos do powiedzenia konkretnie na temat jeśli trzeba zrobi zmiany kadrowe jak sobie ktoś nie radzi i wtedy będzie widoczna poprawa

Server
    CLA01
    Ok wysylacie dalej i jak to tam przebiega dalej dlaczego np. gracze musza po tydzień czekac na naprawę czy to suportowi się nie chce podjąć dzialan czy co się tam dzieje ?

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Usiadłem i zapłakałem.
    1. Po pierwsze - skąd ten czas przeszły, tj. "zajęły", skoro awaria nadal trwa.
    2. "może wystąpić ponownie"? ale żeby już po 0,5h? Oznacza to jedno - nie wystąpiły ponownie tylko nie zostały usunięte.

Stwierdzenie, że reagują powyżej pewnej ilości zgłoszeń - ciężko nawet komentować... Całkowita niekompetencja i lekceważenie graczy.
    Przykre, ale wiadome od dawna - stąd galopująca cenzura.
    Źle rozumiesz sprawę. Pomagają zawsze, ale jeżeli nie mają odpowiedniej liczby zgłoszeń, to nie traktują tego jako ogólnie-występujący bug. Co za tym idzie podejmują działania dla danego gracza, a nie dla ogółu.

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by goodofwar View Post
    Ok wysylacie dalej i jak to tam przebiega dalej dlaczego np. gracze musza po tydzień czekac na naprawę czy to suportowi się nie chce podjąć dzialan czy co się tam dzieje ?
    Chciałam zauważyć, że w tamtym tygodniu szybko były podjęte kroki żeby przywrócić stabilność. Były dwie przerwy techniczne, a może nawet więcej, już sama tego nie liczę Niestety przerwy zakończone niepowodzeniem. Przez co potrzebowali więcej czasu na znalezienie rozwiązania. Dzisiaj udało mi się zalogować, w grze jest o wiele więcej osób, do tego część osób pomimo wywalenie/błędu jest w stanie się powtórnie zalogować. Jest postęp, co za tym idzie są na dobrej drodze do znalezienia długotrwałego rozwiązania. Tak jak mówiłam: optymizmu troszkę

Perkuns's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Chciałam zauważyć, że w tamtym tygodniu szybko były podjęte kroki żeby przywrócić stabilność. Były dwie przerwy techniczne, a może nawet więcej, już sama tego nie liczę Niestety przerwy zakończone niepowodzeniem. Przez co potrzebowali więcej czasu na znalezienie rozwiązania. Dzisiaj udało mi się zalogować, w grze jest o wiele więcej osób, do tego część osób pomimo wywalenie/błędu jest w stanie się powtórnie zalogować. Jest postęp, co za tym idzie są na dobrej drodze do znalezienia długotrwałego rozwiązania. Tak jak mówiłam: optymizmu troszkę
    Myślę, że o długotrwałym rozwiązaniu problemu będzie można mówić dopiero wtedy, jak Gra pochodzi bezproblemowo przynajmniej z tydzień czasu. Na razie wyciągają maksymalnie od kilku do kilkunastu godzin...
    Gra jest darmowa. Granie już niekoniecznie

Server
    CLA01
    No ja chciałem zauwazyc ze ostanio jak mi naprawiali problem trwalo to około miesiąc czasu :P wiec troszkę mogę napisac w tym temacie na własnym przykładzie nawet dostałem raz tresc typu ze przedawnione zgłoszenie wyślij jeszcze raz i minela doba czy nawet dwie po wysłaniu kolejnego wiec zdecydowanie brakuje tutaj komunikacji z suportem

Server
    CLA01
    w innych grach np. forum dziala tak ze sa moderatorowie ale tez jest kontakt z adminami jakos to sprawniej przebiega wtedy i nie ma takiego przestoju w grze

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast