Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 61

Thread: Przemyślenia goodofwar

Marcinus_'s Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Zbieraliśmy dzisiaj cały dzień informacje ile postów na forum się pojawia, co kto mówi na czacie i jak widać padła decyzja o kolejnej przerwie.

To z całym szacunkiem, ale infromacje o tym czy upgrade sie udał czy nie, czerpiecie z opini które umieszczamy na forum a nie z logów serwera odnośnie logowania?
    Ewentualnie ze zgłoszeń do supportu?
    No Wow...

Bohaterowie spamujmy!!!! Okazuje sie że rzekoma niekompetencja deweloperów (tak, tak... nie bójmy sie przyznać do naszego błedu), spowodowana była przez brak odpowiedniego nagłosnienia sprawy przez nas Graczy!!!!
    Ze Swojej strony wyrażam żal oraz obiecuje rychła poprawe... jesli wytrzymam w tej grze to obiecuje gdzie sie tylko da rozgłaszać o tym co tutaj nie działa!! Jak nie wytrzymam to też obiecuje aż do znudzenia to wszystkim powtarzać... Do znudzenia Ich albo mojego... Oczywiscie w trosce o dobro przyszłych graczy. Żeby im sie grało lepiej A jak...

P.S. na czacie to chyba za długo dziś tych opini nie pozbieraliście prawda? no chyba że tylko ja sie nie moge zalogować....
    Ubisoft... Ubisoft never changes....

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Marcinus_ View Post
    To z całym szacunkiem, ale infromacje o tym czy upgrade sie udał czy nie, czerpiecie z opini które umieszczamy na forum a nie z logów serwera odnośnie logowania?
    Ewentualnie ze zgłoszeń do supportu?
    No Wow...

Bohaterowie spamujmy!!!! Okazuje sie że rzekoma niekompetencja deweloperów (tak, tak... nie bójmy sie przyznać do naszego błedu), spowodowana była przez brak odpowiedniego nagłosnienia sprawy przez nas Graczy!!!!
    Ze Swojej strony wyrażam żal oraz obiecuje rychła poprawe... jesli wytrzymam w tej grze to obiecuje gdzie sie tylko da rozgłaszać o tym co tutaj nie działa!! Jak nie wytrzymam to też obiecuje aż do znudzenia to wszystkim powtarzać... Do znudzenia Ich albo mojego... Oczywiscie w trosce o dobro przyszłych graczy. Żeby im sie grało lepiej A jak...

P.S. na czacie to chyba za długo dziś tych opini nie pozbieraliście prawda? no chyba że tylko ja sie nie moge zalogować....
    Nie przesadzajmy. Sprawa była nagłośniona. Prace nad rozwiązaniem problemu trochę zajęły. Brane było pod uwagę, że niestety problem może wystąpić ponownie. Mam nadzieję, że po jutrzejszej przerwie będzie już dobrze. Bądźmy optymistami!

W kwestii supportu, to mówiłam już to niejeden raz: im więcej będą mieć zgłoszeń, tym większe prawdopodobieństwo, że jakiś bug zostanie usunięty. Oni muszą mieć odpowiednią liczbę zgłoszeń. Także piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie

Marcinus_'s Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Nie przesadzajmy. Sprawa była nagłośniona. Prace nad rozwiązaniem problemu trochę zajęły. Brane było pod uwagę, że niestety problem może wystąpić ponownie. Mam nadzieję, że po jutrzejszej przerwie będzie już dobrze. Bądźmy optymistami!

W kwestii supportu, to mówiłam już to niejeden raz: im więcej będą mieć zgłoszeń, tym większe prawdopodobieństwo, że jakiś bug zostanie usunięty. Oni muszą mieć odpowiednią liczbę zgłoszeń. Także piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie

Optymistą to ja byłem przez pierwsze 6 miesiecy ciagłych problemów...
    Życzył bym sobie i grze natomiast jednego... Żeby programisci odnosili takie sukcesy w usuwaniu błedów jakie Ty odnosisz w uspokajaniu nastrojów.

Nic czekam... po raz kolejny... jak ten idiota...ehhh
    Last edited by Nishiyma; 17.06.15 at 22:59.
    Ubisoft... Ubisoft never changes....

Server
    CLA01
    Hmmm a ja mysle ze powinna być tutaj taka kompetentna osoba na forum jak pani BB co zajmuje się problemami graczy jeśli wynika jakiś problem w grze związany z brakiem możliwości zalogowania do gry a nie ze suport reaguje na problem jak mu się jakiś limit zgloszen nabije bo inaczej nie podejmie się problemu wcale

Server
    CLA01
    Wiadomo jak wygląda pisanie do supportu dostaje się oklepana tresc ........ trzeba czekac iles tam czasu i może bedzie blad poprawiony może wreszcie na tym forum będzie jakas osoba co do niej można napisac jest problem i ktoś z supportu robi co trzeba konkretnie w tym temacie po informacji od graczy

Server
    CLA01
    Może wreszcie pojawi się na tym forum osoba jaka będzie miała cos do powiedzenia w tym dziale pomocy to już naprawdę wnerwia pisanie zgloszen i czekanie iles tam dni ale to mi już teraz wiele wyjasnia co się tam dzieje po tej wypowiedzi ze jak się im limit zgloszen nie nabije to totalna olewka teraz już zrozumialem jak to tam przebiega dokładnie

Server
    CLA01
    w takim razie będę napieral na tym forum o funkcje osoby jaka zajmuje się bezpośrednio problemami związanymi z zalogowaniem do gry żeby pominąć limit tak zwanych zgloszen tym bardziej powinna być taka osoba jak to tak pięknie w tej grze przebiega

Server
    CLA01
    Nie tedy droga żeby ludzie musieli suport zasypywać od tego tez powinno być forum gry gdzie dana osoba dostrzega ze zaistnial problem i wydaje bezpośrednio polecenie do suportu zeby została wykonana naprawa a nie ze ktoś sobie na odwal czyta zgłoszenia lub nie i podejmie działania jak mu się tam limit nabije a do tego czasu pierdzi za przeproszeniem w stolek takie traktowanie jest nie fair wobec ludzi jacy graja w ta gre pora zeby pojawil się ktoś kompetentny kto ma cos do powiedzenia w tej grze realnie a nie osoby co nic nie mogą zrobić i naprawy trwaja iles tam dni czy tygodni

Server
    CLA01
    Najlepiej zeby się ktoś tu taki zjawil osoba ponad pania BB_penelope proszę ustalić termin konferencji i zaprosić ta osobe na forum gry

Server
    CLA01
    Nie oni teraz jak tak z nami zagrywają powinni tutaj sprowadzić osobe jaka ma cos do powiedzenia w tej grze żeby przeprowadzila z nami konferencje na temat tego co tutaj się dzieje w tej grze i jakie sa konieczne zmiany żeby dwie strony były zadowolone

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast