Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Wskrzeszanie

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Vaan8888 View Post
    niestety ale nie moge sie zalogowac chyba tylko ja, a nie sory prawie nikt
    ja wszefłem dzisiaj, nawet z nudów walnałem jedną walkę, zaskoczyło mnie to że mój lamas na posiłkach na końcu rundy się wskrzesił, bez żadnego wspomagania i wskrzesił oddziały posiłkowe, ciekawa sprawa

Server
    CLA01
    Czy ktoś moze odpowiedzieć czy wampy straciły wskrzeszanie poprzez bug czy tak to ma zostac ??
    Wówczas te jednostki sa duzo gorsze

Server
    CLA01
    To z wampirami jest chyba błedem, bo komunikat o wyniku walki dalej pokazuje jakby sie mialy leczyc. Prawdopodobnie przypadkowo sie to wyłaczyło gdy zaimplementowali leczące wszystkich wskrzeszenie. Jesli by tak jednak miało zostac to nie straca wampiry swojej uzyteczności, bo dalej maja wysoka inicjatywe i daleki zasięg co stawia je wysoko w hierarchii przydatności taktycznej.

H2ON5's Avatar
    Server
    CLA01
    tylko i wylacznie w fazie poczatkowej puzniej z mocniejszymi przeciwnikami dostaja takie baty ze glowa mala wlasnie przez blad wskrzeszania zbyt malo jednostek sie odradza

Jarl_Sidek
    Guest
    Dlatego trzeba kombinować. H2ON5 - bądź elatystyczny!

H2ON5's Avatar
    Server
    CLA01
    dlatego zamienilem wampy na lisze i jest lepiej

Server
    CLA01
    głupoty gadasz. bez leczenia wampy to juz dno.

Server
    CLA01
    jakim bucem trzeba byc, zeby po ponad tygodniu od wprowadzenia tej latki, nie potwierdzic oficjalnie czy to bug czy czy normalne?

kirkus132
    Guest
    mozze stefan mówi że to bug a reszta ekipy że nie, i nikt nie wie jak to jest

Server
    CLA01
    haha jeden z powodow dlaczego zagladam na to forum, ze zawsze sie znajdzie jakis post z ktorego sie mozna posmiać, chociaż sytuacja nie jest smieszna

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast