Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Wskrzeszanie

Server
    CLA01

Wskrzeszanie

Witam,

ponieważ od ostatniej aktualizacji tzn. v172 zauwazyłem jak i wielu znajomych, że jednostki które mają na sobie czar leczenia rzucany po zabiciu wroga mogą się regenerować poprzez atakowanie wroga, coś takiego jak drenaż lecz na wszystkie jednoski. Moje pytanie droga Penelopo brzmi:

Czy jest to zamierzone działanie czy zwyczajny błąd gdy jednostka z wskrzeszeniem może sie sama leczyć?

Proszę skontaktować się z kim tam potrzebujesz aby to wyjaśnić i dać nam odpowiedź która będzie jednoznacznie potwierdzała czy to zgłaszać czy nie.

A tak po za tym to dla rycka fajna sprawa, bo nie musi rzucać drenażu czyli ruch więcej

P.S Jak to nastało na odpowiedz proszę napisać w ciągu 24h bo o tym, że większość wisi to już wszyscy wiemy, więc chciałbym szybkiej odpowiedzi.

Server
    CLA01
    votus no i wygadales , a bylo tak fajnie. ))

Server
    CLA01
    Wolę się nie przyzwyczajać bo zaraz to zniosą i gra będzie już nie taka prosta, a trzeba będzie kombinować Więc lepiej żeby wiedzieć czy można grać z nowym dodatkiem, czy też grać po staremu z drenażem

Server
    CLA01
    jasne, tak samo jak ten pomocny co zglosil do supportu ze stoi wolny stos zlota do farmienia . Ach ta nadgorliwosc

Server
    CLA01
    hehe wolnych stosow jeszcze parę jest. np w szepczących u bezimiennych jest taki z dwoma kupkami. ale bywa też tak że po bitwie bohaterskiej wczytuje bohatera na tyle daleko od stosu ze po dotarciu do niego jest z powrotem chroniony. wiec coś za coś.

Server
    CLA01
    Myślę, że mało prawdopodobne, aby przypadkowo zamienili skille poprawiające leczenie na leczące, te zdolności były przecież arcybeznadziejne, nekro i niebianki korzystały na tym symbolicznie. I wbrew pozorom gra nie stanie się od razu taka prosta, na wysokich tierach i wyprawach wciąż wymiatać będą płomienie z dryfami, a gra lichami zwykle była skazana na duże straty, teraz na pewno będzie nekromantom dużo lżej.

Jednak oczywiście nie obyło się bez bugów, a mianowicie nowe wskrzeszenie gryzie się z wampirycznym dotknięciem, obie umiejętności powinny się kumulować tymczasem w praktyce działa albo jedno albo drugie, zazwyczaj jest to wskrzeszenie.

Server
    CLA01
    Mało tego ze problem ze wskrzeszaiem mam wrazenie ( moge sie mylic) ze lisze maja mniejszy dystans atakowania ... ?

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Vaan8888 View Post
    Mało tego ze problem ze wskrzeszaiem mam wrazenie ( moge sie mylic) ze lisze maja mniejszy dystans atakowania ... ?
    a może jakaś umiejętność negatywna na tobie jest?? potestuj trochę i daj znac co i jak

Server
    CLA01
    no i co z tym drenażem, bug czy zamierzone działanie? Osobiscie niiewyobrazam sobie wampirow bez drenu bo sa za slabe

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    a może jakaś umiejętność negatywna na tobie jest?? potestuj trochę i daj znac co i jak
    niestety ale nie moge sie zalogowac chyba tylko ja, a nie sory prawie nikt

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast