Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 28 of 28

Thread: Wampiry sie nie lecza!!!!!!!!

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Dalej Ci się wyświetla ten prezent?
    no tak, w zasadzie mam tam kilka do odebrania ale to i tak nie zmieni faktu że jak je odbiorę to ten pasek z odbiorem pozostanie, po jego kliknięciu wyświetlą się2 takie przyciemnione prezenty, jutro odbiorę jakieśdostępne ale to i tak nic nie zmieni,

właśnie odebrałem wszystkie prezenty jakie mogłem, i dalej wyświetla mi pasek z odbiorem prezentu, po jego kliknięciu na czarno mam zaznaczone odłamek szynbkosci 1 dniowy i sterte kryształów w tym samy slocie, a tak odbierałem prezenty z 5 slotów teraz,

Server
    CLA01
    Dalej się nie leczą. Jak klikam na jednostkę do ataku pojawia się informacja ile wampirów lordów się wskrzesi ale po ataku nic się nie dzieje. Ale zauważyłem, że podczas kontrataku wskrzeszenie działa. Nie ma sensu werbować wampiry skoro nie działa ich podstawowa zdolność.

Przed atakiem

Po
    http://wrzucaj.net/images/2015/07/02/poataku.png

Server
    CLA01
    Z tymi wampirami mam dokladnie to samo.

Server
    CLA01
    I ja też - aż się odechciewa inwestować - może w końcu to naprawia i podniosą kradzież życia do np 50%

Server
    CLA01
    Usunięta, czy też zbugowana została podstawowa wartość wampirów - nie leczą się (Wampiryczne dotknięcie = 0%).
    Na żadnym typie przeciwnika (żywy, martwy, duch, itp.).
    Tylko zbierają jakieś marne punkty życia przy odwecie.
    Za to na skutek bugu leczą się inne jednostki - lisze, blaki, niebianki, itp.

Taki błąd czyni grę ciemnego rycerza, na średnich poziomach, bezsensowną.

Błąd trwa od łatki poprawiającej logowanie (albo i dłużej, bo przez 10 dni, do końca czerwca, nie mogłem się zalogować).

Rozumiem, że support nie wie o tym błędzie niszczącym balans gry i dlatego nie ma żadnej poprawki.

Ciekawe jak długo jeszcze tego nie zechce zauważyć.

Server
    CLA01
    Kiedy można spodziewać się naprawienia błędu z leczeniem się wampirów, od pierwszego wpisu w tym temacie minęły już dwa tygodnie, a tu ani widu, ani słychu żeby się coś zmieniło.

Server
    CLA01
    Witaj marcinl0!

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Twój raport został już przekazany do odpowiedniego działu. Liczę, że pozwoli nam wyśledzić źródło błędu i rozwiązać problem.

Nie wahaj się, proszę, przed zwróceniem się do nas z innymi problemami lub pytaniami, które mogą pojawić się w przyszłości.

Pozdrawiam,
    Anna
    Twój Zespół Might & Magic Heroes Online

---

Blue Byte GmbH
    Adlerstr. 74
    40211 Düsseldorf
    Germany

CEO: Yves Guillemot, Adlerstr. 74, 40211 Düsseldorf

Krajowy Rejestr Sądowy i numer rejestru: Düsseldorf HRB 51772

Biuro rejestru:
    Düsseldorf, Germany

Numer identyfikacyjny VAT.: DE243105608

03/07/2015 14:30 - marcinl0 wrote:
    Używam jednostek Wampiry i Lordy - nie działa Kradzież Życia - proszę o
    naprawę.
    marcinl0

Server
    CLA01
    U mnie jest dokładnie to samo "Usunięta, czy też zbugowana została podstawowa wartość wampirów - nie leczą się (Wampiryczne dotknięcie = 0%).
    Na żadnym typie przeciwnika (żywy, martwy, duch, itp.).
    Tylko zbierają jakieś marne punkty życia przy odwecie." Zgłaszam błąd

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3