Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Otázky do živého přenosu 5. srpna v 19:00

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Otázky do živého přenosu 5. srpna v 19:00

Zde můžete až do 4. srpna 16:00 pokládat otázky, které náš komunitní tým přeloží do angličtiny a předá vývojářům. Vybrané otázky poté budou zodpovězeny v živém přenosu, který proběhne 5. srpna v 19:00. Sledujte na http://www.twitch.tv/Ubisoft. Více informací v novince na stránkách.
    Last edited by BBRothangald; 01.08.14 at 15:34.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Bude k dispozici i viceras?,Bude moynost detajlnejsi upravy at uz vzhledu tak i atributu postav,vice budov v hrade?,uz v zacatecnich lokacich sem objevil mista na ktera se neda dostat je to naschval?

Server
    CLA01
    Ja se chci zeptat jestli tady bude zaveden ranked system, nebo nejaky zebricek ohodnoceni. Jedna se o (pvp) system. Z duvodu nevim jaky je tady max lvl a jak dlouhy je pribeh, takze az clovek udela max lvl , pribeh a equip co potom.... Dale se chci zeptat jestli casem uvazujete o eventech a asi posledni otazka jestli zavedete lokaci specialne na bosse, kde by se muselo chodit ve 2 lidech treba a padaly by tam unique itemy samozrejme maly drop a hard enemy proste nakym zpusobem zapojit cech (gildu) zatim postradam napln , proc byt v cechu.... Predem dekuji za odpoved BrixeehIV

Server
    CLA01
    chci se zeptat zda-li nehodláte opravit načítáni jednotek u bojů které jsou na více fází, páč není možné aby po výhře v první fázi měl protivník ve druhé fázi nové jednotky a my jen ty co zůstali z první fáze. Děkuji Bobromil700

Server
    CLA01
    1) end game content po lvl 30
    2) dalsi frakce
    3) rework a zmeny zapomenutych mist
    4) nejake zmeny v budovani mest, ted neni potreba nic stavet
    5) guild system neco dalsiho krome chatu
    6) pvp 2 vs 2

Server
    CLA01
    Jeste dotaz proc knight ma o 1 slot vic jednotek nez mag nezda se mi ze mag ma ve spelech cosi co vykonpenzuje slot na armadu. Stejne mana behem boje dojde a kazdy je radeji o slot vice...na 12lvl ma knight trebe 2x rytire, lukare a mnicha a mag 2x rytire a lukare proste to nejde... Mag co ma plosny heal za 4 tahy cca a jakysi blesk co dava (pouze) 2x vic nez hit armady

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01
    Osobne si myslim, ze mag je na tom lepe nez knight... Velmi subjektivni tema... V soucasne dobe hraju obe postavy a zatimco s knightem ztracim v boji jednotky, s magem vetsinou vyhravam beze ztrat, prave diky healingu (je treba ho umet vyuzivat...

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01

Chyba serveru

Zajímalo by mě, zda se něco děje v oblasti stabilizace serveru. Není možné, aby během hodiny mě to 5x vyhodilo s kódem 12, připadně nenalogovalo s kódem 20... Když to vezmu globálně, hra, která mi za den 40x spadne, takovou si asi nekoupím, takže, bude to lepší, resp. je to problém open bety (v uzavřené betě to dělalo jen občas)? Mimochodem, v closed betě jsme byli ujištěni o dostatečné kapacitě serveru pro open betu a nyní běžně člověk čeká několik minut, než ho systém pustí do hry. Díky za reakci.
    Last edited by Alexandr; 04.08.14 at 22:26.

Server
    CLA01
    za nemrtve byl muj oblibeny skill = ze z porazenych nepratel se mi delali po bitve dle urovne skillu bud kostlivci nebo duchove a nakonec upiri..
    marne jsem to hledal v teto verzi herousu ale mozna to jde proti duchu teto verze..

Server
    CLA01
    Denní úkoly: mám k tomu 2 poznámky. Už tu jednou na fóru někdo zmínil rotování úkolů, což bych taky uvítal. Mě tu třeba visí úkoly na donášku artefaktů určitých vlastností, ale zatím jsem na ně po celou dobu nenarazil. Problém vidím v tom, že tabule vygeneruje úkoly pro danou oblast, ale už se nebere v úvahu, zda-li je hráč v příběhu tak daleko, aby je byl vůbec schopen splnit. Bylo by tedy dobré, aby takový úkol šel alespoň zrušit a nahradil by ho jiný. Druhou věcí je donáška jednotek druhé frakce. Městskou posádku v podstatě používám jako odkladiště pro jednotky Azylu, což znamená upgrade Posádky a tedy celkem dost proinvestovaných stavebních povolení. Problém nastal ve chvíli, kdy jsem měl doručit např. 1100 šermířů. Je pravdou, že najednou mi tyhle úkoly zmizely, takže asi nějaký update to upravil, jenomže byl to opravdu update nebo náhoda?

Surovinové budovy a upgrade budov obecně: když upgraduju, nemůžu vybírat nastřádané množství surovin apod. Ovšem svítí mi tam velké zelené pole na rychlé dokončení za pečeti. Už nejednou se mi stalo, že jsem v rychlosti prolítl všechny surovinové budovy a rychlé dokončení odklikl (to samé Radnice). Sice má nepozornost, ale kolikrát už mi přišlo, že ta velká zelená tlačítka jsou schválně nacpaná na podobných místech, aby se někdo uklikl.

Zapomenutá místa: neplánuje se, že by u nich byla volitelná obtížnost? S tím by samozřejmě souvisela i adekvátní odměna.

Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast