Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: nowa wersja = nowa kpina

Server
    CLA01

nowa wersja = nowa kpina

Po wprowadzeniu nowej wersji gry znów przy każdym teleporcie zostaje wyrzucony z gry i nie mogę się ponownie zalogować (od przerwy technicznej jeszcze mi się nie udało wrócić). Jak mi ktoś napisze, że mam sobie "wyczyścić ciasteczka" to nie ręczę.. No ale ważne, że zwierzątka się teraz cieszą, pierdzą czy co tam robią... Congratulations Ubi!

Server
    CLA01
    Jeżeli jeszcze ktoś ma ten sam problem, proszę o wysłanie zgłoszenia do Supportu: info-mmho.pl@heroes-online.com

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 03.07.15 at 16:07.

Server
    CLA01
    Ciekawe kto niema tego problemu a jak nie miał to bedzie z pewnoscia miał

Server
    CLA01
    patrze ze jest tez sporo zmian ktorymi sie nie chwalicie w tej nowej wersji:
    - na rycku smierci wampiry raz maja kradziez zycia a innym razem ona nie dziala, a jak juz zadziala to tak jak chce a nie tak jak powinna. raz sie wapiry lecza przy ataku na zyjace stworki (wtedy zamiast 10 dodaje 1 max 2) a w kolejnym ataku juz nie. w ostatniej walce mi kradziez zycia dzialala przy ataku na nieumarlych. jak robilem te zadanie zabij roj to kradly zycie od tych stworkow co trzeba ich 3000 ubic (nieumarli), a nie powinny. za to sie leczyc na zyjacych (pajakach) nie chcialy wcale.
    - za to na kleryku plomyki maja idealnie dzialajaca kradziez zycia chociaz nie powinny. co atak na zyjacych to plomyki sie regeneruja jakby byly wampirami. raz mi sie nawet serafy zregenerowaly jakby byly wampirami.
    teraz to chyba wszystko dziala tak jak chce a nie tak jak powinno , no ale na plus dla was ze wogole dziala. jeszcze z 2-3 miechy i moze toto ogarniecie

Server
    CLA01
    Nie No Cud Gra Działa ....

Server
    CLA01
    jak zawisłem x czasu temu, tak wiszę w kaplicy u Czerwia, choć w zasadzie zaczyna mi to przypominać grobowiec... a odłamek oczywiście nieubłaganie się wyczerpuje
    banda nieudaczników

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Jeżeli jeszcze ktoś ma ten sam problem, proszę o wysłanie zgłoszenia do Supportu: info-mmho.pl@heroes-online.com

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Szanowna Pani,
    powinniście oddawać wszystkim z automatu należne środki - czy przedłużać odłamki, czy też inne bonusy.
    Co do pisania do supportu - nie widzę w tym większego sensu - póki gra się nie ustabilizuje.

Marcinus_'s Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    A co to z naszej winy gra nie działa...
    Odrobina przyzwoitości wymaga tego aby premie były oddawane z automatu...

zresztą... czego ja wymagam...? i od kogo...?

p.s. jeszcze mamy sie prosić aby oddali nam to co sami zepsuli... znajać życie to jeszcze w supporcie będe musiał udowodnić ile stracilem itp?
    ehh
    żenada
    Ubisoft... Ubisoft never changes....

Server
    CLA01
    przy zmianie prowincji zawiesza i wywala......

Server
    CLA01
    Gra dzialala, mozna bylo obserwowac czaty az do skoku do innej dzielnicy, wtedy tradycyjnie kupa
    Jest tyle gier że zawsze gram w conajmniej kilku jednocześnie a i tak pewnie nie zdołam wszystkich odkryć.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast