Page 1 of 13 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 124

Thread: Aktualizacja 17.06.2015

Server
    CLA01

Aktualizacja 17.06.2015

Drodzy Bohaterowie!

Zapoznaliście się ze zmianami wprowadzonymi w trakcie dzisiejszej aktualizacji?

Zostawcie swoje komentarze w tym wątku!

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 03.07.15 at 16:07.

Server
    CLA01
    Dzień dobry,

podczas przechodzenia pomiędzy prowincjami postaci się zawieszają, co skutkuję z brakiem możliwości wejścia na postać - błąd nie został rozwiązany, a zapętlanie serwera postępuje i do wieczora podejrzewam, że taki problem będzie miała większość osób.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Server
    CLA01
    Problemy z logowaniem.
    Nasz zespół wprowadził kolejne poprawki mające na celu rozwiązanie obecnie występujących błędów z logowaniem. Niestety pomimo tego, że deweloperzy oraz zespól do zapewnienia najwyższej jakości, testuje grę na naszych lokalnych serwerach, nie ma pewności, że problemy z logowaniem ustąpią u wszystkich Graczy.

CO TO MA BYĆ?!?!?!

Server
    CLA01
    Ludzie miała być przerwa 3h, grę odpalacie po 30 minutach i nadal wszystko się wali wsiorbało mnie w portalu, no bez jaj!!!!
    Wyłączcie serwery na 3 dni i zróbcie to raz a dobrze!!!!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by NeoTKD View Post
    Ludzie miała być przerwa 3h, grę odpalacie po 30 minutach i nadal wszystko się wali wsiorbało mnie w portalu, no bez jaj!!!!
    Wyłączcie serwery na 3 dni i zróbcie to raz a dobrze!!!!
    nie zrobili nic co miało naprawić błędy z logowaniem, wpieprzyli , że zwierzątko może się uśmiechać( szacun dla programistów , niesamowita sprawa przy NIEDZIAŁAJĄCEJ GRZE)
    i czekają na cud bo nie mają pojęcia co się dzieje, bo może problem sam ustąpi?

co ciekawe przed NOWA( buahha) wersją gry udało mi się zalogować po tygodniu , a teraz już nie da rady................................

Server
    CLA01
    Dzisiaj rano gra zaczęła działać a teraz znowu nie da się zalogować

Server
    CLA01
    Rano przed wgraniem poprawki ku mojemu zdziwieniu dało się zalogować po prawie tygodniowym przymusowym urlopie z powodu błędu 503
    teraz nie można się zalogować 503 nie wyskakuje tylko kółko logowania się kręci

gratuluję naprawy która nic nie naprawiła
    ps. kiedy nastąpi następna naprawa naprawy w naprawie z naprawy po naprawie???

Server
    CLA01
    nic nie działa. pozdrawiam
    Taka karma.

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Była ta przerwa w ogóle ? Nic nie działa bez zmian . No jedyne to to że zalogowałm się na jakieś dwie minuty i wywaliło mnie przy przechodzeniu przez portal . Zalogować znowu się nie mogę. Gratulacje
    Nick w grze PIOTREK151

Server
    CLA01
    Mam nową postać zakupioną kilka dni temu nie da się ruszyć. Raz się zalogowałem i problem ten sam. Nic się nie zmieniło. Nie ma 503 tylko kółeczko się kręci.

Page 1 of 13 1 2 3 11 ... LastLast