Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 124

Thread: Aktualizacja 17.06.2015

Server
    CLA01
    Partactwo pierwszej miary! Coś niebywałego! Aktualizacja powinna mieć 1 (słownie: jedną) poprawkę. Mianowicie powinna umożliwić bezproblemowe logowanie do gry. Jak jest! Gra nie działa. Co mi po tych kilkunastu pozycjach kiedy Brak podstawowej funkcjonalności: umożliwienie graczom gry. To jest niesmaczne, byle jakie. To partactwo i kpina w żywe oczy.

Server
    CLA01
    nie działaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Server
    CLA01
    Jakie opinie? Najpierw wpuście mnie do gry

AcidDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    Jako "poniekąd informatyk" jestem w stanie zrozumieć, że czasami problem wymaga dni, tygodni, a w rzadkich przypadkach nawet miesięcy, by go naprawić. To niekoniecznie znaczy, że informatycy są nieudolni lub leniwi.

Jednakże to, czego kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć, to wypuszczanie nowej wersji gry, czy ogłaszanie promocji na zakup pieczęci w momencie, gdy problem nie został naprawiony. Oczekiwanie na "opinie i sugestie" odnośnie nowej wersji gry w momencie, gdy tak znacząca liczba graczy (o ile nie wszyscy) nie może się nawet do niej zalogować jest nawet nie śmieszne, ale tragiczne. To jest marketingowe samobójstwo oraz wybitny debilizm zarządzania projektem.

Kolejny błąd do dopisania do listy złych decyzji podejmowanych przez ekipę HO w BB.

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    ktoś mi tu kasuje moje pięknie skomponowane posty, hę?
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    Do właściciela firmy może czas zatrudnić " prawdziwych" programistów to ju z nie jest śmieszne , przestao być tragiczne , jest bardzo *** denerwujące
    Last edited by Nishiyma; 17.06.15 at 20:02.

Server
    CLA01
    Ale kicha nic nie dziala !! naprawiacze chyba spią ,,jest jak było wejsc do gry sie nie da ,,a odlamki tracą dni ,ciekawe czy zwrócą nam za utracone piczęcie!!

Server
    CLA01
    Masz rację .Kupujcie pieczecie niech nabiora mocy urzedowej i moze narosna z procentem he he

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by armos View Post
    Ale kicha nic nie dziala !! naprawiacze chyba spią ,,jest jak było wejsc do gry sie nie da ,,a odlamki tracą dni ,ciekawe czy zwrócą nam za utracone piczęcie!!
    hmm...o rekompensatę to nawet nie powinniśmy wołać, po prostu nam się należy, w przeciwnym razie jest to swego rodzaju kradzież, bo odłamki "odparowują" (czyt. prawdziwe PLN)
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    ale naprawa hahaha po prawie tygodniu zawiasa wszedlem na 5 minut i po wejsciu w pierwszy portal wisze znowu.
    moj zwierzak jest strasznie ..........

Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast