Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 124

Thread: Aktualizacja 17.06.2015

Server
    CLA01
    jak nie mogłem się zalogować tak dalej nie mogę co mi po tym że piszecie że poprawiliście jak nie mogę tego sprawdzić bo nie mogę się zalogować to już prawie 2 tydzień i nie można tego poprawić? po co skupiać się na uśmiechu czy też minie zwierzątka jak nie można wejść do gry to powinien być priorytet.

Server
    CLA01
    mnie wlasnie zawiesilo jak odpalalem rune ataku:P, dziekuje za naprawienie bledu 503:P

Bialy_Wilk's Avatar
    Server
    CLA01
    Rano gra działała, po wprowadzeniu nowej wersji nie można się zalogować, chyba nie o to chodziło z wprowadzeniem nowej wersji ona miała usunąć błędy z logowaniem.

Asarhaddon's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Support odpowiada zwykle zwykle do 48h. Dłuższe oczekiwanie oznacza zazwyczaj, że ma w danej chwili większą ilość zgłoszeń.
    Dnia 7 czerwca zgłaszałem błąd w zadaniach gildii, których nie da się zwyczajnie zaliczyć. Usuwanie nic nie da. 8 czerwca otrzymałem info, że zostało przekazane to dalej, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, a kiedy wreszcie udało mi się zalogować pierwszy raz od piątku, to stwierdziłem, że problem nadal jest
    PS Rano udało mi się zalogować, po update niestety "znalazłem się w niebie".
    [IMG]file:///C:/Users/dominikplociennik.KLASTERAGD/Desktop/wisi%20gra.jpg[/IMG]

Asarhaddon's Avatar
    Server
    CLA01
    Ach, myślałem, że wrzucę screena, ale nie działa to tak widzę :P

Server
    CLA01
    Wasze zwierzęta będą miały teraz nową funkcje. Będą w stanie pokazywać swoje emocje. Będziecie w stanie zobaczyć jak są smutne kiedy przegracie na polu walki, i ich radości kiedy to będą na prawdę szczęśliwe, gdy uda Wam się zabić wroga. Miejcie oko na swoje zwierzęta podczas walki.

gra nie dziala ale zwierzatka sie usmiechaja )) tylko pogratulowac

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Napiszę do supportu i otrzymam odp. z automatu , ewentualnie że rozumieją moją irytację ale nic na tą chwile nie mogą zrobić .
    Nick w grze PIOTREK151

Server
    CLA01
    buhahahahaha taki jest mój komentarz do tych zmian

nieudolność pełną gębą

Żeby nie było.... komentarz dotyczy głownie problemu z logowaniem
    Last edited by Nishiyma; 17.06.15 at 15:25.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Update ubogie...

kirkus132
    Guest
    Expolit:Nie można już opuścić bitwy PVP bez przegranej, klikając przycisk odwrót bądź wylogowując się zanim bitwa się w pełni rozpocznie.

Przepraszam ale przecież zgodnie z twierdzeniami BB oraz supportu Pvp działało jak należy, czyżbyście przez 3 miesiace nas oszukiwali???

Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast