Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast
Results 101 to 110 of 124

Thread: Aktualizacja 17.06.2015

Server
    CLA01
    Jedna postać zawiecha przy teleportowaniu między Pazurami a Sokolim, druga postać zawiecha w trakcie walki na Równinach. Tak więc odłamek, który miał zrekompensować straty nie za bardzo się przyda. Raz, że każdy gracz może go wykorzystać dla wyłącznie jednej postaci, reszta musi się męczyć bez tego. Dwa, czas leci a zalogować się nie da, więc przydatność odłamka spadła do zera. Trzy, odłamek jest tygodniowy, a problemy z logowaniem trwają już od dwóch tygodni, matematyka mówi, że to nie jest równanie tylko nierówność i to niekorzystna dla graczy..

Server
    CLA01
    do naerjana/penelopy pytanko
    kiedy naprawicie wampiry?

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Ależ skąd, tak dla jaj wbijamy posty...
    Marianescur pytanie było skierowane do osób, które pisały o problemach poprzedniego dnia. Prosiłabym abyś skończył się przyczepiać do każdej rzeczy, którą piszę, bo nie ja jestem tutaj wrogiem. Dziękuję.

Server
    CLA01
    Ależ nie pomyślałbym o Tobie jak o wrogu, co najwyżej jak o marionetce forumowej w rękach BB.

Nie czepiam się tylko zadaję pytania vel udzielam odpowiedzi, czasami wyrażę swoją opinię w sposób regulaminowy (do tego chyba służy forum). Wybacz ale nie dam sobie dorobić "mordy" czepialskiego - nie ja nie potrafię sobie poradzić z błędami własnej pracy... nie ja składam kłamliwe informacje:

1. Pomimo szumnych zapewnień na stronie głównej, że błędy zostały z POWODZENIEM naprawione (chyba BB nie zna znaczenia tych słów) nadal nie mogę się zalogować do gry. Kiedy zostanie to naprawione? ("naprawione" - odsyłam do definicji w SJP).

Pytanie do Ciebie - po której z kolei nieskutecznej naprawie, np. lodówki uznałabyś, że "serwisant" powinien zmienić zawód/pracę?

P.S. a kto jest wrogiem?

Proszę.

Server
    CLA01
    P.S.
    także zaliczam się do osób, które miały/mają problemy - więc chyba mogę uznawać się za adresata?
    Siedziałem cicho i spokojnie przez klika dni dając BB i "supportowi" czas na naprawę. Odezwałem się dopiero gdy przeczytałem na głównej odtrąbienie sukcesu skutecznej naprawy - stwierdzając na własnym przykładzie - jak i wielu innych graczy, że po prostu kłamią z tą naprawą.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Prosiłabym jeszcze o informacje gdzie Was zawiesza, póki co wychodzi na to, że Pazury i Sokole.
    Ja wiszę w Hereshu, więc można chyba doliczyć.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Ja wiszę w Hereshu, więc można chyba doliczyć.
    Granie ci niepotrzebne...
    Tobie wystarczy czat xD

Server
    CLA01
    Podsumowanie aktualizacji 17.06 w której usunięto wszystkie błędy z logowaniem:
    Wisze niemal codziennie, aż do 5 rano. Potem troszku pochodzę, pach error i znowu przestój do 5

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hape View Post
    (...)
    Wisze niemal codziennie, aż do 5 rano. Potem troszku pochodzę, pach error i znowu przestój do 5
    dziś nawet po piątej nie mogę się zalogować - gra roku, co tam .... gra stulecia

Server
    CLA01
    Kolejne dni mijają a gra nadal nie działa... nie da się zalogować...

Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast