Results 1 to 5 of 5

Thread: sugestia podwyżki ceny Pieczęci Bohatera

Server
    CLA01

sugestia podwyżki ceny Pieczęci Bohatera

Po raz kolejny znika mój wątek (wydaje mi się że sugestie w tym właśnie dziale można umieszczać), nie znam powodu, może to wynik błędu serwera #503 więc go ponowie, może ten błąd który go usuwa się jednak ze mną skomunikuje i powiadomi o przyczynie usunięcia??

BB Penelonopa na pewno widzisz ten post, proszę go nie kasować bo nie łamie pkt regulaminu, jeśli tak to jaki???

Nie chcecie wprowadzić potwierdzenia wydania pieczęci w takim razie sugeruję wprowadzenie podwyżki na zakup PB - proponuje na początku x 5 - na pewno więcej zarobicie serwery będą stabilniejsze, w zasadzie to sugeruje również wprowadzić działanie gry na powiedzmy 2 dni w tygodniu żeby serwery się nie przegrzewały i 503 nie wyskakiwał

Kto jest za?? i szykuje nową dostawę PLN/EUR dla Ubi????

Server
    CLA01
    Twój post jest zgodny z regulaminem, ale ................ niestety jest nieodpowiedni - ©byNołnejm

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by fhal View Post
    Po raz kolejny znika mój wątek (wydaje mi się że sugestie w tym właśnie dziale można umieszczać), nie znam powodu, może to wynik błędu serwera #503 więc go ponowie, może ten błąd który go usuwa się jednak ze mną skomunikuje i powiadomi o przyczynie usunięcia??

BB Penelonopa na pewno widzisz ten post, proszę go nie kasować bo nie łamie pkt regulaminu, jeśli tak to jaki???

Nie chcecie wprowadzić potwierdzenia wydania pieczęci w takim razie sugeruję wprowadzenie podwyżki na zakup PB - proponuje na początku x 5 - na pewno więcej zarobicie serwery będą stabilniejsze, w zasadzie to sugeruje również wprowadzić działanie gry na powiedzmy 2 dni w tygodniu żeby serwery się nie przegrzewały i 503 nie wyskakiwał

Kto jest za?? i szykuje nową dostawę PLN/EUR dla Ubi????
    ja szykuje juz pieniązki dla ubi, wpłace im pare melonów, drukareczka chodzi 3 dzień bez ustanku tylko wycinać, w końcu nie widzę powodu żeby za wersję niedoparcowaną płacić pieniędzmi dopracowanymi, dlatego za wersję beta płaćmy pieniędzmi beta, btw wie ktosjak mógłbym przesłać im te pieniądze??

Server
    CLA01
    ludzie ale wy jesteście naiwni.. tak jak dotowałem TSO i dobrze na tym wyszedłem, tak tutaj bym złamanego grosza nie zostawił bo to samobójstwo i okradanie samego siebie ;p

Server
    CLA01
    Płacić, kupować i nie grać bo są niewygodne problemy więc darczyńcy mile widziani robić w balona jest wszędobylskie widzę itd, itd w nieskończoność.