Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Przyjazny apel

Server
    CLA01
    I jeszcze jedna sprawa.
    Wiem ,że w korpo obowiązują pewne standardy.Ale jeżeli kasowanie postów jest tego przejawem- to gratuluję UBI.Są inne fora na których można wyrazić swoją opinię.
    Natomiast, jeżeli jest to działanie autorskie MODów, albo CMa to gratuluję- bo sami kręcicie bat na siebie.

Server
    CLA01
    Ja to tak odbieram, że większości zależy na MMHO żeby było jak najfajniej i jakoś szło, a co do pracy administracji to każdy wkłada swój udział wedle własnego uznania, możliwości i chęci.

keniutek's Avatar
    Server
    CLA01
    Np. na anglo forum cm BB_Whargrin udziela cały czas w miarę dostępnych dla nie informacji a nie zlewa community jak penelopka

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Bo może jako jedyny to zgłosiłeś. Dlatego staram się graczom wytłumaczyć, że support nie parzy i, że jeżeli nie będą im zgłaszać błędów i sugestii, to nie mogą się spodziewać, że coś się zmieni. Tak jak już pisałam, w którymś wątku nie wiem jak często developerzy tu zaglądają. Podejrzewam też, że nie czytają wszystkiego, a tylko jakieś konkretne działy, więc to, że x osób pisało na forum o eventach nie znaczy, że ta informacja wgl do nich dotarła. Z kolei jeśli dotarła, to może od niewystarczającej liczby graczy.

W kwestii samego wątku: to dziękuję, że pojawił się ktoś kto rozumie sytuację MOD'a w całej sprawie

Pozdrawiam!
    Witam
    Zgodnie z twoim PW do mnie to jesteś modem, nie parcujesz dla firmy ubi, twoim obowiązkiem jest pilnowanie porządku na czacie(przyłóż się, straciłem przez ciebie 20 minut zanim wyrwałem bana) a takze na forum, skoro jak mi tłumaczyłaś na pw nie jesteś prawie że powiązana z ubi to dlaczego non stop ich bronisz albo gdybasz albo być może oni to robią, nie masz takiej wiedzy nie masz takich info, w zasadzie to okłamujesz graczy dajac im poczucie złudnej nadziei, po za tym jesteś stronnicza, też kiedyś pisałem prośbnę o wyłączenie eventu bo muli, paręosób pisało ze mną i wszyscy dostali odpowiedź o dziwo była podobna jak ta wyzej,

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2