Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: znikające posty i całe wątki

Server
    CLA01

znikające posty i całe wątki

w *** sobie lecicie już całkiem

może całe forum wykasujecie, bo już każdy sobie robi polewke z Was bez względu czy wydał kasę na tą grę czy nie.
    Last edited by Nishiyma; 16.06.15 at 21:12.

Server
    CLA01
    hej fhal - a'prpops znikajacych wątków itd - tu ponowie - bo już nawet wstawic nie mogę - http://scr.hu/4yfc/yom6w - do gooda, holsa, reyneva, masterlaty i wielu, wielu innych mądrych i doświadczonych graczy - mam posta co o tym myślę, choć on się pojawia i znika - otóż, tak myślę i wiem, że to dla Ubi/BB wielki bussines, ale robienie sobie jaj w otwarte oczy a prowadzenia firmy, wielkiej firmy, to 2 rożne rzeczy - na szczęście mamy Urząd Ochrony Konsumenta - który, mimo porąbanej akceptacji regulaminu na zasadzie - wchodzisz i się zgadzasz na wszystko - bądź - wysyłasz sms i zgadzasz się na ucięcie głowy np - jest nie fair- niezgodny z zasadami europejskiego bussinesu czy jak to zwał - robią sobie z nas jaja albo nas testują, jako bete na wytrzymałość w wypadku błędów w grze alfa - która może kiedyś nastąpi - np za 100 lat - wiec wnioskuje bez zbędnych komentarzy, piszcie wszyscy do Urzędu Ochrony Praw Konsumenckich - bo ja jako osoba prowadząca 20 lat swoją firmę, po takiej akcji zostałbym klientem Urzędu Pracy i nie miałbym na pensję dla swoich ludzi wtf, *** ***... itd itp - nie odpuszczajcie - pozdrawiam SirTolan - mam kopie - i będę - ja lub inni - to wrzucać do oporu jak będzie kasowane, żeby nie zepsuć i tak już żenującego i amatorskiego wizerunku firmy - szkoda bo gra jest świetna tylko ten Wasz Stefano Julian jest do bani - Tyle
    Last edited by Nishiyma; 16.06.15 at 21:13.

Server
    CLA01
    dawaj Tolan wklejaj gdzie tylko możesz, ja już mieszkanie sprzedaje żeby PB kupować bez względu na cenę UBI konto musicie jakoś rozbudować w banku żeby się zera pomieściły, tylko coby 503 nie wyskoczył przy wypłatach

Azmodan28's Avatar
    Server
    CLA01
    he cenzura komuna wróciła i tak to skasują (przecież jak możemy szargać dobre imię Ubisoft) pewnie poodwiedza ze czyszczą forum w celu polepszenia pracy servera

Server
    CLA01
    Info dla nadwornego cenzora ( prawdopodobnie Penelopy) Czy myślisz, że usuwanie postów cokolwiek załatwi??? Wszystkich w ten sposób chcecie uciszyć? Wydaje mi się, że to błąd, coś a'la 503 w waszym wykonaniu. Słowem się do ludzi odezwać nie raczycie ale ograniczać wolność wypowiedzi potraficie. A czy czasami Community Team czy Manager nie jest od kontaktów graczy z developerem??? Ale czemu się tutaj dziwić... kompetencje i sprawność działania którymi dysponuję manager i developer sprawiłyby, że z epoki kamienia łupanego wyszlibyśmy wszyscy w następnym tysiącleciu. A tak dla cenzora... możesz mi dać bana, możesz mi nawet usunąć konto. I to wszystko co możesz... Wszyscy z was jak strusie pochowali głowy w piasek pokazując nam cztery litery... My wam niby nic zrobić nie możemy ale myślę, że po "sukcesie" finansowym jakim niewątpliwie okaże się Happy Hour na który to My wszyscy będziemy mieli wpływ parę strusi zabolą te cztery litery ))) Czego wam życzę!!!! Killer74

Server
    CLA01
    jako że mój wątek z sugestią podwyżki na zakup PB znikł - zapuszczę go jeszcze raz w opiniach i sugestiach - może tam powinien się znaleźć - chyba żadnego pkt regulaminu nie złamie - ciekawy kto jest taki odważny i tak cichaczem del.del.del.del

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by fhal View Post
    dawaj Tolan wklejaj gdzie tylko możesz, ja już mieszkanie sprzedaje żeby PB kupować bez względu na cenę UBI konto musicie jakoś rozbudować w banku żeby się zera pomieściły, tylko coby 503 nie wyskoczył przy wypłatach
    fhal, masz teraz super okazje, zastój jest na rynku nieruchomości - sprzedaj mieszkanie - kup w Happy Hours pb i jesteś 50% do przodu hehe - a tak serio to ten błąd 503 to robota pewnie gildii Legion503 - bai1 hehe co Ty na to Tolan

Server
    CLA01
    swoją drogą to już sam nie wiem czy posty i wątki kasuje BiBi, MiOłDi czy 503???

jak myślicie??

Server
    CLA01
    To na pewno Ba1l, nie sądził, że aż taką reklamę Legionu zrobią ;P

Server
    CLA01
    Drodzy Bohaterowie!

Zdajemy sobie sprawę z obecnych problemów ze znikającymi postami i wątkami, nasz zespół pracuje na najwyższych obrotach aby naprawić obecnie występujące błędy.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.
    Last edited by Jammy; 16.06.15 at 18:24.

Page 1 of 2 1 2 LastLast