Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: znikające posty i całe wątki

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Palmer View Post
    hej fhal - a'prpops znikajacych wątków itd - tu ponowie - bo już nawet wstawic nie mogę - http://scr.hu/4yfc/yom6w - do gooda, holsa, reyneva, masterlaty i wielu, wielu innych mądrych i doświadczonych graczy - mam posta co o tym myślę, choć on się pojawia i znika - otóż, tak myślę i wiem, że to dla Ubi/BB wielki bussines, ale robienie sobie jaj w otwarte oczy a prowadzenia firmy, wielkiej firmy, to 2 rożne rzeczy - na szczęście mamy Urząd Ochrony Konsumenta - który, mimo porąbanej akceptacji regulaminu na zasadzie - wchodzisz i się zgadzasz na wszystko - bądź - wysyłasz sms i zgadzasz się na ucięcie głowy np - jest nie fair- niezgodny z zasadami europejskiego bussinesu czy jak to zwał - robią sobie z nas jaja albo nas testują, jako bete na wytrzymałość w wypadku błędów w grze alfa - która może kiedyś nastąpi - np za 100 lat - wiec wnioskuje bez zbędnych komentarzy, piszcie wszyscy do Urzędu Ochrony Praw Konsumenckich - bo ja jako osoba prowadząca 20 lat swoją firmę, po takiej akcji zostałbym klientem Urzędu Pracy i nie miałbym na pensję dla swoich ludzi wtf, awruk... (rodzaj ciasta), pie... (pierożki))... itd itp - nie odpuszczajcie - pozdrawiam SirTolan - mam kopie - i będę - ja lub inni - to wrzucać do oporu jak będzie kasowane, żeby nie zepsuć i tak już żenującego i amatorskiego wizerunku firmy - szkoda bo gra jest świetna tylko ten Wasz Stefano Julian jest do bani - Tyle
    Usuwanie postów odniesie odwrotny skutek. Nie nadążą z moderacją, zwłaszcza, że większość graczy jest teraz na forum a nie w grze :P
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by hols View Post
    Usuwanie postów odniesie odwrotny skutek. Nie nadążą z moderacją, zwłaszcza, że większość graczy jest teraz na forum a nie w grze :P
    ta, ktoś sięprzysiadł bo widze mi ubyło z 50,

Azmodan28's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja mam inna teorie to poprostu jest Matrix

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Chyba są tu usuwane posty nie wygodne dla bb/ubi, każdy wie dlaczego. Ludzie mają dość tych wszystkich błędów, które się powtarzają lub są nie naprawione albo pojawiają się nowe. Jak można płacić za produkt, który nie jest gotowy. Do tego nikt naprawdę nie wie kiedy ta gra będzie miała wersję finalną i grywalną.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Server
    CLA01
    zamiast wylewac bole na forum przestancie sie logowac i przestancie grac i sie skoncza wasze bole

Server
    CLA01
    rzekł Sokaar vel "wujek dobra rada"

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Sokaar View Post
    zamiast wylewac bole na forum przestancie sie logowac i przestancie grac i sie skoncza wasze bole
    skończyłem juz dawno grać, jakieś pół roku temu, ale kto mi zabroni pisać na forum, zwłąszcza ze dizłania firmy ubi są śmieszne

Server
    CLA01
    he he jakis skasowali moj wpis, dobra robota, adolf was pochwali, kto wie, moze nawet pogłaska
    ten wpis tez skasujcie i to zaraz
    Jest tyle gier że zawsze gram w conajmniej kilku jednocześnie a i tak pewnie nie zdołam wszystkich odkryć.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Rolciu View Post
    he he jakis skasowali moj wpis, dobra robota, adolf was pochwali, kto wie, moze nawet pogłaska
    ten wpis tez skasujcie i to zaraz
    na forum ma czystośćregulaminowa dlatego posty muszą znikać

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2