Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Przerwa techniczna - 17.06.2015

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Post Przerwa techniczna - 17.06.2015

Server
    CLA01
    I będziecie mieli zamknięty dostep do gry )))) A teraz jest otwarty

Server
    CLA01
    Przerwa techniczna zacznie się zaraz po skończeniu Happy Hour. Pewnie mają nadzieję, że ludzie pomyślą sobie: "ach, będzie przerwa czyli wszystko naprawią, wydam parę złotych, w końcu mam tyle do nadrobienia"

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Jakąkolwiek kase co miałbym wydać na PB wolę już wydać na jakąś dobrą książkę Jedno jest pewne złotówki już ode mnie nie dostaną

Server
    CLA01
    Haha, przyłaczam się: teraz też gra jest niedostępna - nie wiem może ktoś gra, ale ja od kilku dni niestety nie. Hmm... a po co ten Happy Hour przed przerwą ?? Wydam pieniadze i co?... zagram ?? Chyba bardziej w porzadku byłoby naprawienie błędu serwera 503 i potem dać promocję a tak... napewno sie nie skuszę.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    na clb przynajmniej zrobili restart serwerow

Server
    CLA01
    Chociaż podali jakiś przybliżony termin, chociaz po poprzednich przerwach technicznych mało kto chyba wierzy że to coś da. Ciekawe co bedzie w nowej wersji, pewnie wiecej płatnych opcji

Aisha8's Avatar
    Server
    CLA01
    ''Proszę zaplanujcie swoje pojedynki tak, aby nie zostały przerwane w środku bitwy." Bla bla bla!!! Chyba jak sobie ten pojedynek rozrysuję na kartce. Jezdem zniesmaczona tempem wprowadzania koniecznych aktualizacji i tych promocji pieczęciowych, gdy masa graczy została wyautowana :P.

Server
    CLA01
    zbieram ekipę na szybkie 1 kto leci ? hahah

Server
    CLA01
    bardzo ciekawe jęki sfrustrowanych graczy myślę , że to któraś z żon mająca chody w ubi załatwiła nam małą przerwę aby się chłopak nią w końcu zajął zamiast przed kompem całymi nocami przesiadywać gra wciąga niestety i bawi ale każdy problem jak to u nas w zwyczaju urasta niebotycznie i klops obejście Penelopy nie działa mi na żadnej przeglądarce i muszę czekać do przerwy to może w końcu coś ruszy ale mam obawy tak jak pozostali,że nie dla wszystkich

Page 1 of 2 1 2 LastLast