Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 48

Thread: Czy komuś działa sposób na "tymczasowe logowanie" wskazany przez BB_Penelopę?

Server
    CLA01

Czy komuś działa sposób na "tymczasowe logowanie" wskazany przez BB_Penelopę?

U mnie - po wykonaniu wskazanych "kroków" udaje się jedynie przejść do ekranu wyboru bohatera, po czym dalej zabawa kończy się błędem 503.
    Czy u kogoś w ogóle to działa? Może ktoś "udoskonalił" ten "sposób"?

Server
    CLA01
    Siema yar ja bym się nie ludzil ze tu cokolwiek dziala po za sklepem zresztą widać jakie maja zajecia mieli od wczoraj pelna para zajmować się problemem zamiast tego wstawili 50% na pieczatki ciekawe ile jeszcze ta sytuacja potrwa ale w zasadzie może master ma racje i szukają ze się ktoś sfrajeruje zapłaci pln za pieczatki zamkna gre i poleca na wakacje ja już bym się powoli nastawial w ta strone xd

Server
    CLA01
    siema good, pytam bo o 13:15 pojawiło się to nowe info z jakże fachowym sposobem na logowanie, dlatego zastanawiam się, czy komukolwiek się udało dostać do gry w ten sposób, próbowałeś?

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja udoskonaliłem ten sposób
    Zamiast kody błędu 503 mam kod błędu 30 ! Czyli postęp!

Server
    CLA01
    a jaki to dokładnie sposób, to może spróbuje ?

Server
    CLA01
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...y-z-logowaniem.

Aczkolwiek już jest update, że "nie wszystkim Graczom to działa"; widać mam pecha i jestem w tej grupie :P

Server
    CLA01
    Ja już yar to delikatnie olewam cieplym jak pamiętasz pierwsza sytuacje poleciałem w plecy na ranku sm rekompensata się do tego nie umywala w tym wspaniałym evencie to nawet nie miałem okazji kupic nawet 1 dryfa ale to może i dobrze bo nie wiedomo jakie będą dalsze losy tej gry

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by goodofwar View Post
    Ja już yar to delikatnie olewam cieplym jak pamiętasz pierwsza sytuacje poleciałem w plecy na ranku sm rekompensata się do tego nie umywala w tym wspaniałym evencie to nawet nie miałem okazji kupic nawet 1 dryfa ale to może i dobrze bo nie wiedomo jakie będą dalsze losy tej gry
    No faktycznie, coś w tym jest, zauważyłem u Ciebie ostatnio dość spory spadek aktywności, jeszcze za czasów, kiedy dało się w miarę normalnie logować :P

Server
    CLA01
    No jak sterują rankingiem i blokują możliwość grania a ktoś jednak nabija sobie w tym czasie expa bezproblemowo to chyba cos w tym jest :P

Server
    CLA01
    Witajcie
    Z innej beczki pytanie. Spartan było 300 czy 503, bo już mi się wszystko po.....mieszało.

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast